•  

Wszyscy mają, mam i ja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dotarła do mnie w końcu paczka z #wykopaka! Moim zastępczym św. Mikołajem okazał się być @kuba130000!
    Na wstępie chciałem się odnieś do Jego osoby - jestem z Ciebie dumny, że mimo swojego młodego wieku postanowiłeś wydać swe oszczędności (bo tak ja pisałeś, uczysz się) aby sprawić komuś przyjemność prezentem.
    Co do paczki, trafiłeś idealnie - zastanawiałem się nad tym tytułem - Stephen King "Uniesienie" - już jakiś czas, a teraz gdy już go dostałem (a akurat jestem na nocnej zmianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to od razu biorę się za nią! Ozdoba świąteczna stoi jeszcze obok mojej małej choineczki na biurku i mam nadzieje, że będzie mi przepowiadać to co napisałeś w liście! Co do słodyczy - walutą św. Mikołaja zajęła się już moja siostra, czekoladę natomiast atakuje Tato a ja wziąłem się za pierniki - są pyszne, a zwłaszcza z świadomością, że piekłeś je sam! No i na sam koniec jeszcze WUNDERBAUM o których również wspomniałem - na pewno zagości niedługo miejsce w moi samochodzie! Dziękuje Ci Mireczku za paczuszkę, byłem pewny, że po wtopie mojego pierwszego Mikołaja już nie dostanę fajnej paczki, ale się myliłem. Co prawda na życzenia świąteczne już dawno za późno, ale zawsze pozostają te Noworoczne - wszystkiego dobrego Mirku w tym 2019!