Wpis z mikrobloga

Wytłumacz mi ktoś dlaczego na fejsbukach, fotkach, snapczatach i innych społecznościówkach dodawanie swoich zdjęć jest w porządku ale na Wykopie NIE? A jeżeli jest to #rozowypasek, to już w ogóle. Wrzuci swoje zdjęcie pod tagiem, uwaga, #pokazmorde - czyli służącym do tego by dodawać tam swoje zdjęcia a w większości co otrzyma to pojazd po tym, że jest atencyjna (łat de fak xD). Każdy kto tu pisze ma parcie na szkło w mniejszym czy większym stopniu, bo pisze publicznie i chce, żeby ktoś to przeczytał, czyli potrzebuje atencji. Co jest !@#$ w tym złego? xD

Taka sie tu subkultura wytworzyła, zakiszone mizogińskie ogóry .

#takaprawda #niepopularnaopinia
  • 13
bo są wirtualnym odpowiednikiem CV a jak istotna jest morda w CV dla wieu pracodawców to się domyśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@eternitowe_herbatniczki: No właśnie nie rozumiem. Przecież w pracy powinno chodzić o "prawdziwe ja" kandydata, przynajmniej w IT. Dlaczego więc do CV wkleja się morde?

poza tym to też platforma do pokazania się jak insta


@eternitowe_herbatniczki: Nie zgodzę się. To jest platforma do kontaktowania pracodawców
@EvilToy: Ja tam zawsze mam bekę z ludzi, którzy próbują narzucać innym co można, a czego nie na wykopie. Oczywiście w ramach zdroworozsądkowych można robić co się uważa za stosowne, a jeśli okrasi się to odpowiednim tagiem to jest git, bo można sobie wrzucić na czarno i spokój.