Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
od paru miesięcy spotykam sie z dziewczyną nie układało nam się ostatnio zupełnie, ostatnio dość mocno mnie zraniła swoimi słowami, dzisiaj przeprosiła mnie mówiąc, że było to zbyt chamskie, ale w dalszym ciągu była dla mnie niezbyt miła, zadzwoniłem zapytać o co jej chodzi. Odpowiedziała, że musimy się spotkać i porozmawiać, na co spytałem czy nie możemy teraz tego wyjaśnić to stwierdziła, że chcę się spotkać. Byłęm nieugięty i naciskałem, bo stwierdziłem, że nie zasnę, to powiedziała, że chcę porozmawiać o naszym związku. Spytałęm czy to będzie nasze ostatnie spotkanie, bo jak tak to równie dobrze możemy to zrobić przez telefon, to powiedziała, że nie wie, chcę porozmawiać. Powinienem się przygotować na słowo, typu "przykro mi, ale to nie to"? I jesli tak to jak powinienem się zachować, żeby miałą chociaż chwilę w głowie konsternacja, że może popełniła błąd? Jest mi w #!$%@? przykro, zalezało mi na niej ()
#rozowepaski #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #rozstanie #milosc #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7