Wpis z mikrobloga

Pisze do mnie taka niezrównoważoną laska, odkąd ja poznałem wiedziałem że coś z nią nie halo. No mniejsza o to. Po prostu uznałem że nie dogadamy się przez sporą różnicę charakteru. Powiedziałem jej to ładnie, grzecznie jak przystało na dżentelmena, że nasza relacja jest bez sensu i do niczego dobrego nie doprowadzi.
No i nasze drogi się rozeszły w miarę spokojnie. Nie utrzymywaliśmy kontaktu "prawie" bo pisała od czasu do czasu i parę prozaicznych zdań ze sobą wymienialiśmy.
Kiedy zaczęło mnie to meczyc, to pisanie o "dupie marynie" w dodatku jej głupi styl pisania całkowicie nieadekwatny do jej wieku (20l). Uwierzcie że to była dużo różnica od głupiutkiego pisania, to to co ona często pisała to nie wiadomo co to było wgl. Nadszedł czas że w koncu zdenerwowany i zirytowany tym co pisze, poprosiłem żeby więcej tego nie robiła. Żeby dała mi spokój i więcej się nie odzywała. Dostałem chyba wtedy wiadomość w stylu "no chciałam tylko wiedzieć co u ciebie, pogadac no ale spoko, nie będę się więcej narzucać miłego życia siema"
Po paru tygodniach znowu się odezwała odpowiedziałem że nie chce z nią żadnego kontaktu coś tam napisała już nie pamiętam co takiego i cisza.
Znowu chwila spokoju i znowu się odzywa ale ja już nie miałem nerwow to nie odpisywałem wcale.
Później zaczęła mnie oczerniać wyzywać i mówić mi jaki to ja nie jestem chamski i podły. No to kazałem jej #!$%@? i też napisałem kilka słów co o niej mysle. Ona dalej coś tam na mnie nagadywala ale już praktycznie (wiem mogłem wcale) jej nie odpowiadałem. Ale ona nadal się jeszcze odzywala. Wysłała mi koło 10 sms (wiecie podobnych jak w ss które będą poniżej że już się nie odezwie że sra na odbudowę tej znajomosci itp itd.) od nich minął coś ponad miesiąc, już zdarzylem o niej zapomnieć i byłem przekonany że się nie odezwie a jednak się odezwala...
Wczoraj jej się spytałem "zakochałaś się we mnie czy co? Dlaczego mi nie dasz spokoju i dalej się odzywasz" no i dostałem dwie wiadomosci, nie odpisałem na nie.

Blokowałem nr, ale wiadomości u tak dochodziły tylko do czegoś w stylu jak spam na mailu i musiałem to sam kasować.

#logikarozowychpaskow #karyna
Emerszz - Pisze do mnie taka niezrównoważoną laska, odkąd ja poznałem wiedziałem że c...

źródło: comment_LSjmNtIFaB1mgR9Q2DGCxldQXIMkZJwu.jpg

Pobierz
  • 34
@Emerszz: czyli nie zablokowałes...
Zablokowałes zapewne tylko połączenia, taki młody a nie odróżnia próby wykonania czynności od jej wykonania.
Patrząc na Twoje profilowe wydaje mi się, że jeszcze kilka takich znajdziesz.

PS wielki problem dostajesz smsa od sutknietej dziewczyny... Problem zaczyna się dopiero wtedy gdy będzie oczerniac przy znajomych czy w inny sposób gdzie Twoi bliscy się o tym dowiedzą.