Wpis z mikrobloga

Przepiękna akcja przed chwilą w pracy.
Z racji sporego spóźnienia bardzo się spieszyłam, żeby czym prędzej dotrzeć do swojego biura. Nie chciałam jeszcze czekać na windę, więc dobiegłam do tej, która dopiero co się zamknęła i szybko nacisnęłam przycisk, no i udało mi się ja złapać
Teraz najlepsze
Na jaki moment trafiłam?
A no na taki, w którym mężczyzna w środku windy właśnie sciągał obrączkę z palca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki obraz Wasz
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada
  • 47
@Goglez: U nas w biurze nie ma takich wymogów, by nie można było mieć czegoś na palcach
A jeśli nie lubi mieć na palcach czegoś, to dlaczego akurat przy wejściu do pracy ją ściąga XD
Możliwości są dwie: albo chce udawać wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo rzeczywiście mu to przeszkadza, chociaż uważam, ze wtedy nie robiłby tego w pośpiechu w windzie, tylko ściągnąłby sobie ja na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goglez: U nas w biurze nie ma takich wymogów, by nie można było mieć czegoś na palcach

A jeśli nie lubi mieć na palcach czegoś, to dlaczego akurat przy wejściu do pracy ją ściąga XD

Możliwości są dwie: albo chce udawać wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo rzeczywiście mu to przeszkadza, chociaż uważam, ze wtedy nie robiłby tego w pośpiechu w windzie, tylko ściągnąłby sobie ja na
@pinkbunny: ja często ściągam obrączkę ponieważ mimo regulacji czasami brak dopływu krwi do palca powoduje że nie jestem w stanie wytrzymać. A żeby Cie jeszcze pocieszyć bardziej moja żona chodzi bez obrączki bo jej przeszkadza w codziennym życiu i pracy także jak wyżej - nie wszystko złoto co się świeci.
obrona gatunku i wymienianie wszelakich argumentów włącznie z brakiem dopływu krwi XD


@pinkbunny: Nie obrona gatunku (normalni faceci gardzą zdrajcami), tylko próba pokazania że z Twojego wpisu nie wynika że facet planuje żonę zdradzać. Tylko tyle, nikt nie napisał że na 100% jest wierny, nikt nie napisał że na 100% jest niewierny, zwykłe pokazanie że są inne możliwości.

karta raczej nie świadczy o trwaniu w związku małżeńskim, ale rozumiem, że chciałeś
@pinkbunny wiadomo że praca w biurze nie wymaga aby ściągnąć obrączkę ale z Internecie jest bardzo dużo zdjęc dłoni z których właściciel nie ściągnął w pracy obrączki, ostrzegam tylko że nie są to zdjęcia dla ludzi o słabych żołądkach, wyciąganie wniosków o zdradzie na podstawie tego że widziało się jak ktoś ściąga obrączkę jest delikatnie mówiąc oznaką całkowitego braku wyobraźni a może i czegoś jeszcze
Ja też ściągam do pracy obrączkę, dla osoby pracującej pod napięciem metal który szczelnie otacza miejsce w którym skóra jest cienka to śmiertelne zagrożenie
małe podsumowanie komentarzy - tego można się było spodziewać, obrona gatunku i wymienianie wszelakich argumentów włącznie z brakiem dopływu krwi XD


@pinkbunny: 1. przyjdź po poklask na mirko
2. nie dostań go
3. hurr durr mirki są #!$%@? powtarzam Z J E B A N E

za każdym #!$%@? razem xD
Na jaki moment trafiłam?

A no na taki, w którym mężczyzna w środku windy właśnie sciągał obrączkę z palca


@pinkbunny: Łeeee, słabo, spodziewałam się innego zakończenia, u mnie w pracy kobieta i mężczyzna zostali przylapani w jednoznacznej sytuacji, no ale jak to mówią, "kto w hotelu pracował, ten się w cyrku nie śmieje" XD