Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie to #!$%@?...
miej kolezankę na studiach. zawsze się do siebie uśmiechacie ale zawsze było tak że albo ja byłem zajęty albo ona. frendzone i było fajnie. Nagle ja jestem sam dłuższy czas a ona nagle zrywa z facetem i oddzywa sie po roku (przeszedłem na inny wydział). zajebiscie wam się gada, chcecie się spotkać. nagle przestaje odpisywać. tydzień czasu mija ciul... "w związku". #!$%@? #!$%@?.

Serio to jest smutne kiedy miałeś dziewczyny i nagle zostajesz sam. zamknięty krąg znajomych. piękny ani brzydki nie jestem, ale nie miałem nigdy problemów z nawiązywaniem kontaktu z dziewczynami. i nagle masz 23 lata, zero nowych znajomych, obecnie znajomi albo ruchają Twoje byłe (wtedy już nie znajomi oczywiście), albo są zaręczeni i nie ma z kim wyskoczyć nawet do pubu...
#zwiazki #gorzkiezale #codziennysynbozy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feels
  • 5
@Wowwwi472: ehh jak ja Cie mirku rozumiem wczoraj zakończyłem znajomość z której myslalem ze bedzie cos wiecej, bo na to wszystko wskazywało, a wczesniej od tej monotonii juz waliło na łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)