Wpis z mikrobloga

@Atariauke: na razie application enginering, czyli jak zaprojektować układ który jest w stanie z nimi pracować ale może z czasem wejdę do działu R&D. Aktualnie szkolę się z Częstotliwości radiowych i tego jak dokladnie działa sieć.
@Atariauke: ciężko znaleźć dobrą pracę jak jest się początkującym na rynku...
Tutaj mi się trafiło dobrze :)
To pierwszy poważniejszy projekt.
Moduł LTE, GPS, 2 przetwornice, 4 napięcia systemowe, 3 różne źródła zasilania, CAN, RS232, embedded sim, element szyfrujący, ekstra flash dla procka, i parę innych pierdół. Płytka 5x5cm, 4 warstwy, 180 elementów.
@Atariauke: uważam że warto się pchać, tylko w jakieś większe firmy, potem z górki.
Najpierw robiłem rok w R&D elektroniki do urządzeń AGD, potem ziomek mnie ściągnął do innej firmy i chyba sobie tutaj zostanę :)
@Tymian: mi pozostaje tylko serwis, wiedzę do tego mam wystarczającą, podobnie do projektowania prostych układów, ale do czegoś bardziej zaawansowanego - moja wiedza jest zbyt wąska. Prawdopodobnie przez najbliższy czas wypuszczę parę projektów Open Hardware żeby sobie inni mogli korzystać, mam tez pare konceptow fajnych rzeczy które nadawałyby się na kickstarter. Moze to głupie ale w 2013 roku miałem rozpisany cały projekt czegoś w stylu NZXT Hue+, w 2014 zaprojektowałem i