•  

  Mirki przed wami zwycięzca na najlepszą otrzymaną paczuszkę w #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Paczka szła do #krakow więc otrzymałem NÓŻ, będę miał z czym chodzić na IV lige na #wislakrakow ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może nawet nie będę musiał tych rac i noża chować do dupy, kibicom krzyczącym "chodźcie śmiało, jest nas mało" #pdk, na IV ligowych stadionach łatwiej takie fanty wnieść.

  Czaicie, że mój Mireczek wspólnie ze swoim Szanownym Dziadkiem zrobili specjalnie dla mnie nóż z rękojeścią z uwaga rogu jelenia :O. Przyznam szczerze, że jest świetny. Wykonany bardzo starannie, miedziane okucia, ostrze z nierdzewki, pokrowiec ze skóry. @borys1992 dziękuje Ci szczerze. Proszę przekaż serdeczne pozdrowienia dla dziadka.

  W paczuszce jeszcze masa słodyczy, własnorecznie robione pierniki, dżemik również z własnej spiżarni oraz skarpeciochy super ciepłe do siedzenia w zimne, samotne dni (。◕‿‿◕。). Cały dzień dzisiaj w nich chodze po mieszkaniu.

  Mirku @borys1992, jeszcze raz bardzo Ci dziękuje. Wiem, że pierwotnie paczke miałeś przygotować komuś innego, ale z racji na #listahanby na którą trafił Twój odbiorca oraz mój nadawca, drogi splotły nas ze sobą i przyznaje szczerze, że mega się z takiego obrotu spraw ciesze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Możliwe, że to ostatnia relacja z paczki w tej edycji toteż z miejsca pragnę pogratulować organizatoroom wykopaka.
  Panowie @dobry_programista oraz @chybaDapi dziękuje za organizacje tego wydarzenia.

  Zdjęcie całej paczki w pierwszym komentarzu