Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek #kobiety

Hej, mam prawie 20 lat i potrzebuje pomocy. Od 7 miesięcy jestem że wspaniałą kobietą, jest dla moim oczkiem w głowie ale... Od jakiś 2 miesięcy przynajmnjej raz w tygodniu afera o byle co. Ale od 2 dni jako iż jestem #programista15k mam dostęp do jej Facebooka i dziś nie odzywala się bo powiedziałem jej żeby uważała na przyjaciółki bo ja sprowadzają na złą drogę. Wchodzę na fb a tu screeny z spin które były i tekstu typu "ale zjeb, zaraz z nim zrywam". Dziś z nią rozmawiałem i powiedzała że przeprasza i się poprawi (oczywiście nie wie że mam dostęp do fb), pojechaliśmy na lody i wszystko super, wchodzę do domu na fb patrzę na jej konwersacje a tam "#!$%@? go jak psa, dałam ostatnia szansę", a wcześniej też że żałuję że nie jest z kolegą z którym 2 lata temu była XD Co robić skoro ciągle kłamie, dowiaduje się o wszystkim jak sam do tego dojdę... Skończyć to? Ciężko bo cała jej rodzina mnie zna i bardzo lubi, z jej tata jeżdżę na narty, ryby itd.. Z wujkami pije gorzołe mamy wspólny język. Przez ostatnie dni mam myśli samobójcze gdy piszę "jak tam koleżanki" a ona "że nic spina", a wchodzę na fb a tu piszą dalej o mnie XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?ę, nie czytam dalej. Wystarczy "wspaniała kobieta" i zwrot "oczko w głowie" - ultra beciak alert i exprzegryw albo semiprzegryw. Następnie po początku jest kilkanaście zdań udowadniających że jednak nie jest wspaniałą kobietą... Ehhh, zmądrzej.