•  

Wejdzie człowiek ns gorące z ostatniej godziny a tam same patostreamy. Ludzie piszą jakies brednie, jarają sie tyma patologia nie rozumiejąc ze sami nia sa. Albo gorsza. Bo ich by nikt nie oglądał siedzących przed kompem, gdzie na połowie ekranu wykop i #danielmagical a dfuga polowa to stream.
    Swoja droga ten hasztag ms prawie 6k obserwujących. To jest jakaś masakra. Czy wykop to ogólnopolskie forum o tematyce plugawego grubasa z jakiegoś zadupia w polsce który strimuje swój upadek? Który posługuję sie słownictwem z rynsztoków czym cieszy swoich fanów głupszych od siebie? Bo nikt mądrzejszy tego nie ogląda. Jedyni głupsi od samego autora to osoby wplacajace mu i jednocześnie nakręcający ta spirale patologicznego spierdolenia. Tylko po to aby byla słynna #beka. Ale nie do końca wiem czy to nie z samych wpłacających. Bo ani to śmieszne ani pouczające. Jest mi przykro ze młodsze roczniki niż ja tak bardzo kompromitują sie oglądając to gowno a jednocześnie sa hipokrytami narzekając na gowno lepsze bądź gorsze w TV. Eh skończę pierdolic bo to i tak nic nie da.
    #przegryw #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #danielmagical #patostreamy #przemyslenia

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement