Wpis z mikrobloga

całkiem poważnie


@MPXD: Zakrywanie ust nie jest wyższą formą kultury tylko mową ciałą na poziomie dziecka. Tak, nieucywilizowanego jeszcze człowieka, który nie umie się zachować.
Ludzie, głównie dzieci bo dorośli robią to w bardziej subtelny sposób, zakrywają usta żeby się powstrzymać przed powiedzeniem czegoś, zakrywają uszy aby nie słyszeć, oczy żeby nie widzieć.

Możesz bronić swojej yntelygętnej wersji o wyższości kobiet xD, ale zrób to na analogicznym przypadku:
j.....u - > całkiem poważnie

@MPXD: Zakrywanie ust nie jest wyższą formą kultury t...

źródło: comment_AtNDvnASPsHUBSseVc4eZCLFMhYEZqJ8.jpg

Pobierz
@diamentovva: widzę, że #logikarozowychpaskow weszła ci za mocno i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Podpowiem, bo może z tego też jesteś słaba, że małpy i my jesteśmy bardzo podobni pod wieloma względami. Takie gesty, które mpxd określiła wyższą formą kultury osobistej są tak prymitywne, że nawet istoty bez kultury je wykonują.

To nie redpill tylko nauka.
@jestem_na_dworzu: O ja xd kiedy incelstwo wejdzie za mocno, chłopie sprawdź najpierw czy odpowiadasz dobrej osobie, to po pierwsze, bo wydaje mi się że komentarz odnosił się do koleżanki wyżej (która zapewne ma bardziej rację niż ja swoją drogą). Jeśli jednak odnosił się do mnie i uroiłeś sobie że gdziekolwiek napisałam o wyższości kobiet (a patrząc po poziomie komentarza jest to wuj możliwe) to teza o odniesieniu do dziecka jest tak