•  

  ej dawajcie zróbcie eksperyment społeczny i postarajcie się zaruchac tak dla odmiany xD
  #klaudiusz #przegryw #stulejacontent #tinder

  •  

   @ampap: nie da rady, rucha sie na zywo, a przwgrywy sa mocne tylko w sieci.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @ampap: Kolega z pracy zrobił sobie postanowienie, że w tym roku zaliczy 100 #roksa co daje po ok. 2 na 1 tydzień. Dodam, że do tej pory również uważał się za #przegryw, ale postanowił coś w życiu zmienić i stwierdził, że skoro nie może znaleźć normalnej kobiety to chociaż sobie pociupcia. Zapytam go po weekendzie jak mu idzie ;)

  •  

   Kolega z pracy zrobił sobie postanowienie, że w tym roku zaliczy 100 #roksa co daje po ok. 2 na 1 tydzień.

   @majcinek: przecież to najlepsza droga do jeszcze większego przegrywu. Mentalnego na pewno. I to takiego, od którego już nie ma odwrotu.

  •  

   @rissah: Szczerze mówiąc to dla 40 letniego kawalera i tak nie ma zbytniego ratunku, zwłaszcza, że to konkretny ciapek jest i nigdzie nie chodzi, nic nie działa. Skoro chce i będzie miał z tego frajdę to niech idzie, może nabierze pewności siebie i jeszcze mu się coś uda na stare lata, albo złapie weneryka i będzie chodził po lekarzach ;)

  •  

   przecież to najlepsza droga do jeszcze większego przegrywu. Mentalnego na pewno. I to takiego, od którego już nie ma odwrotu.

   @rissah: bo?

  •  

   bo?

   @trevoz: bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania itp. A nawet, jak spróbuje kiedyś, a zderzy się z brutalnym odrzuceniem, już w ogóle kosmos dla jego psychiki będzie. On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego spierdolenia. Przecież roksianki go nie odrzucały. Takie coś mocno w głowach przegrywów pogłębia nienawiść do kobiet i błędne koło tylko się utrwala.

  •  

   @majcinek: moim zdaniem moze nabrac pewnosci siebie po roksach i wyjsc na plus. ja kibicuje

  •  

   @rissah: A tam pierdolisz, one od tego są żeby je ruchać a on raczej po tylu latach sam doszedł do tego że jest coś z nim nie tak. Jak chce niech rucha to jego sprawa a ty dorabiasz tutaj jakieś psychologiczne podejścia :D

  •  

   On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego spierdolenia.

   @rissah: Ale normickie pierniczenie. Dla was każdy komu się nie powodzi z dziewczynami jest "spierdolony"?
   Weź przemyśl to co piszesz, bo jedyne co robisz swoimi głupimi komentarzami to zasilasz szeregi inceli nowymi ludźmi.

   bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania

   Myślę, że wręcz przeciwnie. Będzie postrzegał kobiety tylko i wyłącznie jako obiekt do zdobywania i pożadania. Jak to się mówi popularnie na wykopie będzie je postrzegał jako "worki na spermę"

  •  

   "worki na spermę"

   @trevoz: worek na spermę =/= obiekt do zdobywania i pożądania.

   Oczywiście - chce, niech rucha roksianki i tak traktuje kobiety, jak mu z nimi nie wychodzi. A to spierdolenie to ja miałem na myśli wyłącznie kontakt z kobietami. On może być całkiem normalny w każdej innej sferze, nawet może być w nich wygrywem w chuj.

  •  

   worek na spermę =/= obiekt do zdobywania i pożądania.

   @rissah: no to mamy inne podejście :p

   Oczywiście - chce, niech rucha roksianki i tak traktuje kobiety, jak mu z nimi nie wychodzi. A to spierdolenie to ja miałem na myśli wyłącznie kontakt z kobietami. On może być całkiem normalny w każdej innej sferze, nawet może być w nich wygrywem w chuj.

   Może mieć bardoz dobry kontakt z kobietami, ale jeśli nie jest przystojny to nic mu z tego. Chyba każdy z nas zna takiego (czasem grubego) śmieszka zawiadiakę, który ma bardzo dobry kontakt z dziewczynami, ale jeszcze żadna się nie nabiła na jego bolca/nigdy nie był z żadną w związku. Jest to dosyć częste, że z kim innym dziewczyny się 'kolegują' a z kim innym się bzikają.

  •  

   no to mamy inne podejście :p

   @trevoz: i chyba jednak inną definicję worka na spermę, bo dla mnie to w żadnym wypadku nie są obiekty pożądania czy zdobywania - tu nie ma czego zdobywać przecież, skoro posiadanie nie wymaga żadnego wysiłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Odnośnie grubego śmieszka zawadiaki - prawda. Ale to już od faceta zależy, w jakiej pozycji do kobiet się ustawia.

  •  

   @rissah: @trevoz: jak dla mnie to za mocno to rozkminiacie nie znajac w ogole tego człowieka. jakby nie było albo nabierze doświadczenia w relacjach z kobietami albo tylko porucha ¯\_(ツ)_/¯ tak czy inaczej win

  •  

   jakby nie było albo nabierze doświadczenia w relacjach z kobietami albo tylko porucha ¯_(ツ)_/¯ tak czy inaczej win

   @ampap: niech tu założy konto i zrobi challenge pod tagiem #100roksianekwrok albo coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Odnośnie grubego śmieszka zawadiaki - prawda. Ale to już od faceta zależy, w jakiej pozycji do kobiet się ustawia.

   @rissah: jak jesteś brzydki to możesz na rzęsach stawać, a i tak nic z tego nie będzie. W takiej sytuacji chyba jedynie duży majątek lub status społeczny ratuje.

   i chyba jednak inną definicję worka na spermę, bo dla mnie to w żadnym wypadku nie są obiekty pożądania czy zdobywania - tu nie ma czego zdobywać przecież, skoro posiadanie nie wymaga żadnego wysiłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   zwykle jednak ruchanie wymaga sporo wysiłku, nawet jeśli jesteś Chadem to przeważnie płacisz za seks (w klubie to np. poprzez postawienie drinka, zamówienie taryfy). Moim zdaniem zawsze jest jakiś wysiłek, jeśli idziesz na roksę to musisz zarobić gdzieś te 200zł, jak bzikasz laski z klubu to musisz tam iść, tańczyć, pajacować, zamówić coś.
   No chyba, że jesteś tym słynnym GigaChadem i laski same Ci na bolca wskakują.

   +: rissah
  •  

   @rissah:

   bo taki koleś po kilkudziesięciu roksiankach seryjnie, szczególnie w jego wieku, nie będzie w stanie normalnie postrzegać kobiet jako obiektów do zdobywania, pożądania itp. A nawet, jak spróbuje kiedyś, a zderzy się z brutalnym odrzuceniem, już w ogóle kosmos dla jego psychiki będzie. On nie zrozumie, że odrzucenie wynika z jego spierdolenia. Przecież roksianki go nie odrzucały. Takie coś mocno w głowach przegrywów pogłębia nienawiść do kobiet i błędne koło tylko się utrwala.
   Skąd taki wniosek? Niekoniecznie, a istnieje nawet możliwość, że z owym brutalnym odrzuceniem zetknął się już dużo wcześniej. A tak przynajmniej zarucha i to naprawdę dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odrzucenie prawdopodobnie wynika raczej z tego, że nie jest dla nich wystarczająco atrakcyjny.
   Chyba każdy wie i jest świadomy, że roksana cię nie odrzuci bo taki jest jej zawód, a taka tzw ''normalna'' bardzo prawdopodobnie cię odrzuci.
   Obiektów do zdobywania - wybacz, ale śmieszy mnie, jak ktoś mówi, że kobiety się zdobywa, jakby cipka to było coś wartościowego chociaż XD. Zdobyć to można złoto na olimpiadzie, albo szczyt górski. Nie ma żadnego zdobywania, albo ją pociągasz, albo nie.

   @trevoz:

   No chyba, że jesteś tym słynnym GigaChadem i laski same Ci na bolca wskakują.
   Ale to by chyba trzeba było być samym Ronaldo we własnej osobie, a kto wie, czy i to dla naszych księżniczek nie byłoby za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Nie ma żadnego zdobywania, albo ją pociągasz, albo nie.

   @TestoDepot: widzisz - od samego początku może być tak, że ona pociąga jego, on ją, a i tak oboje nastawiają się na tą zajebistą grę i emocje, które mają się rozegrać przed pójściem do łóżka. On chce zdobywać, ona być zdobywaną. Nie każdy preferuje model "cyk w prawo i o 20.00 u mnie na ruchanie" z jakąś randomową kobietą. Spora grupa kobiet - że tak napiszę - jest zdobyta już na starcie, ale i tak liczy na ten etap zdobywania, bo czerpie z niego przyjemność, a jak facet potrafi ten etap dobrze rozegrać, to wygrywa więcej, niż na początku zakładał.

   Nie, nie mam tu na myśli pajacowania, poniżania się czy czegokolwiek innego tylko po to, żeby kobietę zaciągnąć do łóżka. To nie ma nic wspólnego ze zdobywaniem.

  •  

   @rissah: rozumiem co masz na myśli, chociaż trzeba uwzględnić to, że nie każdemu się podryw podoba, nie każdy dobrze się w tym czuje, nie każdy choćby czuje się na siłach w sensie psychicznym, nie każdy uważa, że jest to coś wartego zachodu.

   nastawiają się na tą zajebistą grę i emocje, które mają się rozegrać przed pójściem do łóżka.
   Nie dla każdego będzie to w ogóle ważne, dla pewnej grupy osób najważniejszy jest sam czysty seks i żeby ominąć właśnie całą tą grę (nierzadko chorą i wycieńczającą psychicznie) po to jest właśnie #roksa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

   +: rissah
  •  

   @kajtusS: @kajtusS: "Mocne"? Ludzie ruchają bo sa przystojni, "moc" tu nie ma znaczenia XD

  •  

   @RoastieRoast: zalezy kogo. Jak chcesz wyruchac ladna i inteligentna laske z jakimis wartosciami to musisz miec cos wiecej niz dobre rozstawienie oczu i nosa i dobra linie szczeki. Jak chcesz wyruchac ladnego pustaka to to pewnie wystarczy

  •  

   @kajtusS: LOL, nie jest tak. Miałem kontakt z pięknymi i "wartościowymi" kobietami i one też się ruchały z przystojniakami. Wiedziały jedynie (w odróżnieniu do pustaków) że związku z tego nie będzie.

  •  

   @RoastieRoast: moze nie byly tak wartosciowe jak ci sie wydaje. Wartosciowa laska nie rucha sie z byle kim.

  •  

   @kajtusS: dalej w to wierzą. To przekonanie o moralnej wyzszosci kobiet to clue bialorycerstwa. Poza tym dla niej przystojniak to nie jest "byle kto".

  •  

   @trevoz: dla bialorycerstwa seks gloryfikuje mężczyznę. Facet, który nie został pobłogosławiony świętą waginą jest pożałowania godnym, "spierdolonym" śmieciem.

  •  

   Zdobyć to można złoto na olimpiadzie, albo szczyt górski. Nie ma żadnego zdobywania, albo ją pociągasz, albo nie

   @TestoDepot: Ament, a poza tym w wątku mowa o 40 letnim stuleju. jakie inne opcje niż roksa ma taki ktoś? Ma się upadlać i robić za bankomat dla madki i jej darów chada?

  •  

   @ampap: seks nie istnieje. Nie dam się nabrać.

  •  

   @ampap przegrywa nie ruchają i nie będą ruchać nawet tych mitycznych polek co w wigilię dupy dają. Ale zaraz się dowiemy, że nie rozumiemy eksperymentu

  •  
   0x7C3

   0

   @ampap: nie chodzi o to, zeby zaruchac. Chodzi o to, zeby plakac, ze nie jest im dane... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @trevoz: smak odrzucenia jest lepszy od smaku rozżalenia.

  •  

   @trevoz: Chyba raczej ty powinieneś pomyśleć nad tym co mówisz. Gość bardzo słusznie pisze, że niepowodzenia z kobietami w tym przypadku są wynikiem spierdolenia. Twoja interpretacja:

   każdy komu się nie powodzi z dziewczynami jest "spierdolony"?

   Przecież to zwyczajnie debilne, jakbyś sobie nie radził z czytaniem.

  •  

   Gość bardzo słusznie pisze, że niepowodzenia z kobietami w tym przypadku są wynikiem spierdolenia.

   @Elaviart: a skąd o tym wiesz jakie są przyczyny niepowodzenia z kobietami?

  •  

   @ampap: dlaczego dla odmiany? Nie oceniaj wszystkich swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @trevoz: przecież to proste jak jebanie, że główna (choć nie zupełnie jedyna) przyczyna, to to, że ktoś jest dla nich za mało atrakcyjny.

   A tak w ogóle, to pamiętajcie, że

   pokaż spoiler Beka z ruchania

   +: trevoz
  •  

   @RoastieRoast: nie wierze w wyzszosc kobiet. Wierze w to, ze istnieja jeszcze wartosciowi ludzie, niezaleznie od plci. To zdrowe podejscie.

  •  

   @kajtusS: ja wierzę, że nie każda bomba wybucha. Można wierzyć w co się chce, ale są pewne reguły i uogólnienia, które są potrzebne, żeby dobrze funkcjonować w świecie.

  •  

   @rubikoon: jakbym każdego swoją miarą oceniał to na wycopie same chady by były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @trevoz: Ponieważ nie ma innych. Zjebany wygląd, chorobliwa nieśmiałość, mizoginia, nudziarstwo, przede wszystkim brak pewności siebie, to przecież wszystko defekty warunkujące brak atrakcyjności - a więc szeroko pojęte spierdolenie.

  •  

   Zjebany wygląd,

   @Elaviart: na to nie ma się wpływu

  •  

   @RoastieRoast: nie wszystko da sie okreslic regula. Ludzie sa po prostu rozni. Sa ladne i latwe dziewczyny, sa malo urodziwe i latwe, sa ladne i trudno dostepne, malo urodziwe i trudno dostepne... W samej Polsce masz kilka milionow kobiet w wieku 16-30 lat. Nie mozna kazdej jednej wpasowac w odgornie przygotowany schemat. Nie da sie. Zawsze znajdzie sie kilka, ktore sie wylamia.

  •  

   @kajtusS: ale co to ma do rzeczy? Reguły się liczą a nie wyjątki. Wyjątki się ignoruje.

  •  

   na to nie ma się wpływu

   @trevoz: No niestety ze spierdoleniem i tak bywa

  •  

   @ampap: To by było coś.
   Poderwać loszkę na fotę Klaudiusza, umówić się z nią, przyjść jako przegryw Janusz i zaruchać ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

   +: ampap
  •  

   @trevoz: Nie nie każdy. Ale Ci którzy wszędzie widzą przegrywów, chadów, białorycerzy, robią "eksperymenty" i na podstawie eksperymentów tworzą swoje opinie a do tego nienawidzą kobiet są spierdoleni xD