Wpis z mikrobloga

@Doomnewsuit: Przeciez twoja teoria jest falszywa, gdyz wedlug odpowiedzi z filmu ,,akcjaBIALYSTOK
@jdjd
jeśli ten kebab ma zjelony szyld to chyba bylem tam nawet 2 razy jak (@Lookazz) wrscslem z pracy. Smakowało okej. Więc wpadniemy tam"

wynika co innego ;)

,,Zpszedasz zjelonyh dronuw_" #miodekbylbydumny, a Media Markt daloby stanowisko prezesa oddzialu za osiagniecia w kierunku Public Relations. Jak absurd to absurd.

PS. skoro jestes @axelio oficjalnie zatrudniony to
@Doomnewsuit: @Lookazz On nie moze byc bezrobotny, gdyz z tego komentarza z filmu Smakosze Kebabow 3 wynika

,,,akcjaBIALYSTOK (...) jeśli ten kebab ma zjelony szyld to chyba bylem tam nawet 2 razy jak wrscslem z pracy. Smakowało okej. Więc wpadniemy tam

PS. Czas mi edycji minal, a 2 to jego oryginalne pismo. Pozostala czesc postu to juz moja opinia co do tej szopki z nim i
za duzo w zyciu
Zazdrościcie i tyle a sami co reprezentujecie ?


@enterex: Poważnie myślisz, że zwykły człowiek może zazdrościć czegokolwiek tobie lub oskarkowi? Wiadomo, że zawsze znajdą się jakieś gorsze patologiczne przypadki, ale daleko wam do przeciętnej zarówno intelektualnej jak i finansowej. Nabierzcie w końcu trochę pokory, a nie zagłębiajcie się w rynsztok waszego #!$%@?.

To nie jest hejt* tylko dobra rada, ale znając was i tak nie wyciągniecie z tego żadnych wniosków.

@goomba-pl: ja najbardziej nie rozumiem czemu go on tak zaciekle broni.

OK dla Rafala on jest przyjacielem ale czy on wobec niego tez jest fair ? No chyba nie, skoro Rafal musi za kazdym razem go wybielac.

Pamietaj @enterex, ze to Ty zbierasz baty podczas gdy @axelio po usunieciu konta tutaj ma ,,#!$%@? na hejterow" i moze jednoczesnie i na Ciebie skoro wystawia Cie na pozarcie lwow z naszego tagu.