•  

Mireczki , sprzedawał ktoś może przedmioty zakupione w Amazonie i rozkminił jak ogarnąć aby kupujący od Was miał normalnie gwarancję ? Mam taki problem ,że sprzedaje używaną rzecz która ma jeszcze 1,5 roku gwarancji , niestety nie wiem jak odsprzedać ją komuś z gwarancją... Z tego co mi wiadomo wymagane jest dostęp do konta osoby która pierwotnie go zakupiła na Amazonie ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#amazon #zakupy #pytanie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Slawomir Mentzen, 16 829 głosów, bez mandatu
      Klaudia Jachira, 5077 głosów i najprawdopodobniej mandat, coś tu jest nie tak.

Kobietom za to gratuluję kolejnej wspaniałej reprezentacji w sejmie

#wybory

odpowiedzi (47)

Ja patrząc na te wyniki tegorocznych #wybory mam jedno pytanie które mi się po głowie tłucze.

Po jakiego skurwysyna ludzie w latach 80-tych krzyczeli precz z komuną, tak bardzo byli za obaleniem tego systemu skoro teraz tak bardzo tęsknią za:

- Traktowaniem ich jako upośledzonych przez państwo ("Kiedyś każdy miał robotę i było dobrze!");
      - Rozdawnictwem (500 plusy i inne bzdury dawane w nie ukrywając sporej części nierobom na bezrobociu);
      - Szczuciem na siebie nawzajem i dzieleniem społeczeństwa (Kto nie z nami, ten przeciw nam);
      - Gloryfikacją człowieka niewyedukowanego, zindoktrynowanego, wierzącego w jedną, słuszną partię i ojca narodu;

Bo to głównie według statystyk głosy na #pis lecą z tego przedziału wiekowego, który wówczas miał te 20-40 lat. Ludzi wówczas młodych i w sile wieku, tak zwanych ideowców.

Po jaki chuj oni to zmieniali skoro to im najwidoczniej pasowało?

#pytanie #przemyslenia #wtf #komunizm #lata80
      pokaż całość

odpowiedzi (50)

gdy przez noc poparcie dla #konfederacja urosło a nie spadło

#wybory

odpowiedzi (8)