Wpis z mikrobloga

Gdy minister z góry zakłada, że każdy prowadzący escape room to w domyśle zabójca i apeluje by zaprzestali zarabiać kasę bo strażacy muszą zrobić coś co powinno być robione na bieżąco ()


@lakukaracza_: i niemalże dobrze zakłada, bo w pewnym mieście na 5 takich lokali straż pożarna wystawiła 3 mandaty za zagrożenia pożarowe i brak oznaczonej drogi ewakuacyjnej.

W innych miastach jest podobnie.

Tyle że każdy zakład
bo w pewnym mieście na 5 takich lokali straż pożarna wystawiła 3 mandaty za zagrożenia pożarowe i brak oznaczonej drogi ewakuacyjnej.


@Strzelec_Kurpiowski: w polszy bez zmian, #!$%@? się o nieistotne szczegóły - pisałem o tym tutaj: https://www.wykop.pl/link/4730877/comment/61728817/#comment-61728817

czy ktokolwiek się kiedykolwiek zastanowił że tego typu obiekty potrzebują innego typu rozwiązań? wszystkie zamknięte budowle i budynki (m.in. rozrywkowe) które mają labirynty (np. paintballe, zwłaszcza laserowe, escape roomy, itd.) powinny mieć rozwiązane całkowicie
czy ktokolwiek się kiedykolwiek zastanowił że tego typu obiekty potrzebują innego typu rozwiązań? wszystkie zamknięte budowle i budynki (m.in. rozrywkowe) które mają labirynty (np. paintballe, zwłaszcza laserowe, escape roomy, itd.) powinny mieć rozwiązane całkowicie inaczej kwestie ewakuacji - w razie pożaru to są śmiertelne pułapki


@megawatt: ja pomijam już kwestię specjalnych rozwiązań. Tam po prostu nie było najzwyklejszych oznaczeń ewakuacyjnych czy gaśnic.

A przecież pożar był od piecyka gazowego, więc po
ja pomijam już kwestię specjalnych rozwiązań. Tam po prostu nie było najzwyklejszych oznaczeń ewakuacyjnych czy gaśnic.


@Strzelec_Kurpiowski: jasne, od czegoś należy zacząć - tylko że akurat gaśnice są ostatnim elementem (a już kontrola ważności gaśnicy jest komiczna - jak ktoś wie jak się robi takie kontrole, to ogarnia go śmiech - a robi się to następująco, sprawdzenie czy jest gaśnica, zapisane w notatniku że jest, naklejenie karteczki, powtórzyć dla wszystkich gaśnic,