Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: raczej o tym, jak w sprytny sposób przechowywać rzeczy. Np jak składać ubrania, żeby był łatwy dostęp i jednocześnie było wiadomo, co to za bluzka czy spodnie. Albo jak ogarnąć z sensem szuflady w kuchni, garażu, gdziekolwiek, żeby burdelnika w nich nie było xD
A przynajmniej tak mi się wydaje xD Bo ani nie czytałam, ani nie oglądałam :D
@Belsen: nie wiem, bo nie oglądałam ani nie czytałam:D Jedynie
@BrittaAndersson: Według mnie ona nic odkrywczego tym programem nie pokazała.

Opis książki bla bla i jest:

W tej książce znajdziesz też odpowiedzi na pytania:

Jak selekcjonować przedmioty?
Jak utrzymać porządek wokół siebie?
Jak rozróżnić to, co naprawdę cenne?
Jak sprawić, aby przedmioty odnalazły swoje właściwe miejsce?
Co zrobić, gdy nie potrafisz niczego wyrzucić?

To odpowiadam ja CI:
- Wpierw ubrania, potem książki, małe jakieś rzeczy, garaż/łązienka - coś w tym stylu,
@BrittaAndersson: ojaaa, programu na netflixie nie oglądałam, ale książkę posiadam i jest ekstra :D Raczej dużo praktycznych rzeczy, sprzątanie według kategorii, wyrzucanie rzeczy niepotrzebnych i co zrobić, jak czegoś wyrzucić nie możesz, tylko pierwszy i ostatni rozdział to takie nawiedzone gadanie, reszta naprawdę spoko, przeczytałam 2 lata temu, a skarpetki i majtki wciąż trzymam tylko jej sposobem (chociaż w trakcie porządków mam w głowie jej teksty, że te ciuchy muszą się
@BrittaAndersson: "dobra energią". Dlatego też się wita z domem w ten specyficzny sposób. Jak to wczoraj oglądałem to trochę mi to feng shui zalatywalo, ale babka jest skosnooka, więc może coś w tym jest( ͡º ͜ʖ͡º)