Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam mały problem XD Założyłem fanpejdza giminy i wrzucałem sobie rzeczy związane z gminą - jakieś informacje, dokumenty ogólno-dostępne(np. kiedy jest odbiór śmieci itd.)
Ale urzędnik gminy powiedział mi, żebym fejsbuka skasował, bo takie coś może robić tylko pracownik gminy XD
Czy coś mi grozi? przyjadą bagiety na fejsbuk? XD Czy mam coś dopisać, że jest to robione przez X, i że nie jestem urzędnikiem i robię to dla zwiększania zasięgu informacji? Bo ja nic nie modyfikuje, gmina wrzuca na swoją stronę to ja wrzucam do fejsbuk - np. gmina ma 10 wyświetleń, a u mnie 1k i ludzie udostępniają to dalej
#prawo #pytaniedoeksperta #facebook

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli nie podszywasz się pod oficjalny funpage to możesz to robić, nie ma w tym nic złego, a co więcej pomagasz ludziom w życiu.

Jeżeli udostępniasz jakieś zdjęcia to oznacz autorów/źródło. Jeżeli artykuły to linkuj do nich. Baw się dobrze.
OP: Dzięki, dodałem informacji o źródle przy postach i dopisałem że nieoficjalny profil. Trochę smrodu się narobiło i chyba już nic więcej nie będę dodawał xd Doszły groźby że mogą rozpocząć postępowanie administracyjne XD Uj z taką gminą, chyba udostępniłem o jedną informacje za dużo xd

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
AfrykańskiCielak:

Doszły groźby że mogą rozpocząć postępowanie administracyjne XD Uj z taką gminą, chyba udostępniłem o jedną informacje za dużo xd

#!$%@? mogą skoro masz napisane, że profil nieoficjalny. Ale jak nie chcesz już tam więcej nic dodawać to dodaj chociaż ostatniego posta z informacją że urzędasy głąby grożą ci sądem xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobną sytuację, nawet S T A R O S T A dzwonił xD

Jeżeli nie używasz herbu/loga gminy - to nie ma problemu. Tak samo nie możesz używać nazwy Gmina X.
Jednak możesz dodawać info z innych źródeł dodając oczywiście skąd info.

Najlepiej wyłącz stronę na jakiś czas. Wyślij prośbę do FB o zmianę nazwy fan page, i mogą Cię cmoknąć.