Wpis z mikrobloga

@Konkol no nie mówię że nie ma takich dziewczyn ale wielka rzadkością jest żeby akurat tobie się spodobała plus była jeszcze wolna i dużo łatwiej jest znaleźć dziewczyna atrakcyjna i żeby lubiła się ruszać potem pokazujesz jej rower i a nóż załapie, a jak nie załapie to trudno zawsze znajdzie się jakiś kolega
@Konkol: ale to dobrze że będzie miała też inne zainteresowania prócz roweru, będę mógł w tym czasie spokojnie pograć na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak na tym rowerze musi śmigać żeby wspólnie spędzić weekend czy urlop
@dymel: ej 28 lat tfwnogf robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:nawet mama przestała mi życzyć na święta czy sylwestra żebym w końcu sobie kogoś znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konkol: ja to nazywam dzielił zainteresowania, jakby tak w środku tygodnia wstała i wyskoczyła z takim pomysłem na drugi dzień jechałbym po pierścionek. Przecież ona też może lubić takie spontany i nie koniecznie to muszą być zawsze moje pomysły.
@Konkol: ogólnie chodzi mi o to że szukam takiej co sama będzie też wychodzić z inicjatywą wspólnych wypadów, faktycznie jak bym ciągle ja to robił to wychodziło by że zmuszam ją do tego
to taka nie wytrzyma długo i w sumie ja długo bym nie wytrzymał gadania po kolejnym jakimś zakupie czegoś do roweru
@mati1990 wytrzymałem 2 lata z kobietą ktora biega i trzaska fitness niemal dzień w dzień. Nie policze kasy #!$%@? w ciuchy i fizoterapeutów. Sam w tym czasie siedziałem na kanapie albo ogarnialem mieszkanie. To że teraz razem siedzimy na szosach to przypadek.
Szukając kobiety "rowerower" mocno się ograniczasz, bo możesz takiej
@Wycu91: ja już próbuje kumpla wciągnąć w rower. ja od sierpnia zrobiłem 2k km on przez cały rok 700km. Ostatnio go wyrwałem na 80km po 60 prawie zawału dostał. Czas poświęcić na wciąganie kogoś w coś i może nic z tego niebyć a koło nosa może przejść ta idealna. Nie lubie hazardu.
@Wycu91: i żeby to było takie proste, po roku widzę że nie wychodzi i każdy idzie w swoją stronę. Ale trzeba wziąć pod uwagę że może udawać i po ślubie wysłuchiwać że wcale tego nie chciała i w sumie ją do tego zmuszałem. Serio po co mi to?