Wpis z mikrobloga

@BajerOp: istnieje coś takiego jak wynajem typie, a po drugie można założyć swój biznes i easy kupić mieszkanie, może nie za pół miliona na poczatek, ale z wkładem własnym wyskości 70% np.
@BajerOp: za swoje mieszkanie zapłaciłem koło 350 tysięcy, z czego 250 wpłaciłem samodzielnie, po 5 latach odkładania hajsu wraz z partnerką, jeśli już musisz tak wszystko wiedzieć :D
@Klinton: jak masz 10% wkładu własnego to dozbieraj. Kryzys idzie wielkimi krokami. W PL coprawda bardzo duży procent mieszkań jest kupowanych za gotówkę to to tak nie tąpnie, ale będzie załamanie na rynku nieruchomości. Zawsze jest gdy powyżej 12% mieszkań jest kupowanych nie dla siebie, lecz jako inwestycje. W Polsce już jest około 25% Krach nie będzie tak duży ze względu na wyżej wspomniane inwestowanie za gotówkę, ale dozbieraj i kup
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klinton: pójdź sobie do open finace i poproś o zestawienie ofert dla Ciebie, będziesz miał ładnie przygotowane koszty, wysokości rat itp. nic to nie kosztuje i nie zobowiązuje do niczego
@Klinton: sorry źle napisałem, gospodarka pójdzie w dół, to pieniądz będzie droższy bo podniosą stopy procentowe. Zrobią Ci tak w trakcie hipoteki to może się okazać że będziesz musiał żyć na czokoszokach. Jak będziesz liczył swój budżet to to uwzględnij.