Wpis z mikrobloga

@jos: moja różowa uczy się w TEB Edukacja głównie ze względu otrzymywania renty. Kierunek grafika komputerowa. Sam jestem fotografem i muszę powiedzieć że ta szkoła niczego Cię nie nauczy.
#gdansk #trojmiasto #grafika

Ej, mirki trójmiejskie, polecacie jakieś szkoły gdzie dobrze uczą grafiki komputerowej lub jakieś kursy? Ale coś porządnego, żeby się serio nauczyć a nie coś pierwszego lepszego. Najlepiej właśnie w Gdańsku.

@jos: nie idź do szkoły by uczyć się grafiki - chyba, że masz za dużo czasu do zmarnowania. W miesiąc samemu na lynda.com albo udemy ogarniesz więcej niż w miesiąc w gównoszkole. Tylko praktyka potrzebna a by zacząć
  • 0
@junx ja nie idę, to nie jest dla mnie. Ale sam chodzilem do podobnej szkoly kiedys i duzo mi dala. Pewnych rzeczy trudno sie samemu z tutoriali nauczyc.
A co do gównoszkoły to pisalem ze chodzi mi o porządne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@junx: tak a później mamy grafika, który zna photoshopa ale nie umie projektować. Ilu to ja takich znam, że nawet podstaw typografii nie ogarniają.


@mrzonek: Powiedz szczerze, ilu znasz dobrych grafików po kierunkowych studiach a ilu dobrych bez powiedzmy asp tylko z praktyką zajebistą? Wszystko jest dla ludzi ale moim zdaniem studia graficzne to lata w dupe...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@junx: niestety zaskoczę cię :p ale nie znam żadnego dobrego grafika samouka.
Mam trochę odmienne spojrzenie na to niż ty, ponieważ ja uważam, że te studia to był bardzo dobry czas który otworzył mi głowę. Oczywiście są nauczyciele dobrzy i słabi, nie ma tak że wszyscy są super. Ale tego, czego się tam nauczyłem nie zastąpi na pewno żadna książka czy filmiki na yt ani sama praktyka w pracy (tutaj wręcz