Wpis z mikrobloga

Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, żeby założyły fejkowe konto na tinderze jako chłopak 5-6/10 i spróbowały umówić się, albo chociaż pogadać z przedstawicielkami swojego gatunku, żeby zobaczyły jak to jest z drugiej strony.

Może to im otworzy oczy, że #przegryw to niekoniecznie wina samego #przegryw, ale wątpię.
IncelUprisingIsComing - Proponuję wszystkim #p0ka bóldupiącym o projekt #klaudiusz, ż...

źródło: comment_pP1GNR0jZDKDVAnyan62KIq6WhJSx7el.jpg

Pobierz
  • 85
@IncelUprisingIsComing: dlaczego nazywasz przegrywem kogoś kto świadomie odrzuca szlauchy.

Nie za wszelka cenę. Jak akurat nie ma gdzieś na horyzoncie normalnej laski to nie brać gowna które leży pod ręka. Lepiej poczekać na coś lepszego.

Ja nie ruchalam do prawie 22 roku życia, bo wszedzie puste łby były. Po co mi dzieciak z którym trzeba by się użerać.
Nie za wszelka cenę. Jak akurat nie ma gdzieś na horyzoncie normalnej laski to nie brać gowna które leży pod ręka. Lepiej poczekać na coś lepszego.


@aglegola: Ale ja się całkowicie z tym zgadzam. Gdyby więcej chłopa tak myślało, to naprawiłoby to rynek (z korzyścią dla wszystkich, oprócz atencjuszek).

Ja nie ruchalam do prawie 22 roku życia, bo wszedzie puste łby były. Po co mi dzieciak z którym trzeba by się
@IncelUprisingIsComing: gadałam z różnymi ludźmi, w 90% #!$%@? wygląd jest konsekwencją #!$%@? charakteru. Ktoś jest gruby bo jest leniwy, ma tłuste włosy i żółte zęby bo jest leniwy, wypływa mu wosk z uszu bo jest leniwy. Nie pamiętam przypadku przegrywa, który byłby fajny, miły, miał spoko charakter, nie wyżywał się na innych ludziach. Przegrywy to najczęściej frustraci - tacy Adasie Miauczyńscy. Im się wydaje, że są zajebiści, niepowtarzalni, super inteligentni, a