Wpis z mikrobloga

Czy na OLX siedzą sami kretyni i Janusze?
Założyłam konto, żeby oddać za darmo meblościankę. Wyraźnie zaznaczyłam, że jest to 4 piętro bez windy, trzeba sobie to z kimś znieść.
20 wiadomości z marudzeniem, że może ja to zniosę i pomogę a nie tak daje za darmo i nawet nie chce pomóc XD
10 wiadomości z marudzeniem, że jest podniszczona.
Dobra umówiłam się z 1 osobą. Niebieski czeka w drugim mieszkaniu, w którym jest meblościanka. Nie ma nikogo, telefon milczy.
Próba nr. 2 dokładnie to samo.
Dzisiaj kiedy kolejna, 3 osoba wystawiła stwierdziliśmy, że #!$%@? i wywieziemy to na wysypisko.

#olx #janusze #truestory #zalesie
  • 10
Puściłem kiedyś 29 calowy telewizor Panasonica za 50 zł. Zależało mi na sprzedaży w związku z przeprowadzką. Chętnych brak, a jak zdjąłem cenę i dałem gratis, tak 10 sekund po zmianie miałem pierwszy telefon z kilkudziesięciu w przeciągu może 15 minut.
@Spajkodron3000: Nie wiem czy nie lepiej wystawić za złotówkę, a w opisie napisać że za darmo. Odsiejesz roszczeniową hołotę.

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach nawet rzeczy za darmo nie są już tak chodliwe jak kiedyś
@Spajkodron3000: wystawiłem kiedyś TV 32 cale, ale jeszcze na kineskopie, wielki ciężki luj. za 300zł , takie same chodziły po 450 ale był sylwester i chciałem mieć siano na imprezę. Pierwszego dnia facet odebrał, podjechał busem, znieśłismy we dwóch, pieniążki, graba i wszystko w porządku. Nie mogłem usunąć ogłoszenia. W lutym zacząłem już tych debili #!$%@?ć, ostatni zadzwonił do mnie po walentynkach.