•  

A 29 Łódź

Zgłoszenie nr 446 z dnia 2019-01-06 16:58:03

Imię: A
    Miejscowość: Łódź
    Kim jestem?
    Od niedawna pracuję w służbie zdrowia. Po ukończeniu pierwszego kierunku studiów postanowiłem się przebranżowić. Pracuję relatywnie dużo, 24-godzinne dyżury zdarzają się kilka razy w miesiącu. Jednakowoż wszystko jest do ustalenia na bieżąco. Nie mam sztywnych norm czasowych do wyrobienia. Pracuję tyle na ile aktualnie potrzebuję i pozwalają mi zajęcia poboczne.

Wygląd
    Nie mam konkretnego stylu, ubieram się w to, co mi się podoba. Myślę, że potrafię wyglądać odpowiednio do sytuacji czy nastroju, który aktualnie mi towarzyszy. Ostatnio staram się regularnie chodzić na siłownię, żeby po prostu czuć się lepiej i mieć więcej energii. Nie mam nadwagi.

Zainteresowania
    Uwielbiam spędzać czas w hotelach oraz jeździć po Polsce. Osobiście już dość dawno nie byłem nigdzie za granicą. Marzy mi się jakiś dalszy wypad do Azji, ale sądzę, że przyjdzie jeszcze na to czas.
    Wieczór przy dobrym filmie czy przy dobrym winie na mieście też jest czymś, co lubię.

Czego oczekuję?
    Właściwie to niczego konkretnego. Jestem otwarty na wszelkie możliwości. Na pewno nie kręcą mnie kobiety z nadwagą.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Z idealną połówką każdy dzień jest idealny, niezależnie od tego co aktualnie razem robimy. Uwielbiam wyjeżdżać za miasto. Weekend w górach czy nad morzem, to coś, co pozwala mi się zrelaksować. W ciepłe dni zwiedzanie okolicznych przybytków też jest super. Możemy również spędzić dzień w domu, leżąc w łóżku czy oddając się zakupom w galerii handlowej; wieczór na mieście też zawsze brzmi kusząco - takie spędzanie wolnego czasu ma również swój urok.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub - myślę, że jak najbardziej; nie wiem tylko w jakiej formie. Nie jestem osobą wierzącą, ale ślub kościelny wydaje się być całkiem fajną ceremonią.
    Dzieci - raczej niekoniecznie. Choć z drugiej strony wspaniale byłoby posiadać coś, co jest stworzony z cząstki osoby, którą kocha się najbardziej na świecie. Niestety do tego droga zazwyczaj jest dość daleka.
    Używki - nie palę, ale jestem w stanie z dość dużym trudem to tolerować. Alkohol spoko, ale na pewno nie codziennie. Weekendowo czy wypadowo jak najbardziej. Inne używki zupełnie mnie nie kręcą.

Zastanawiam się na ile ten opis brzmi dobrze i jest odpowiednią "reklamą", ale chyba po prostu najlepiej napisać i pogadać, jeśli faktycznie "to działa".

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonylodz < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

+: MysGG