•  

  Mirki i Mirabelki, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Wam za udział w Bożonarodzeniowej edycji #wykopaka!
  Mamy do Was ogromną prośbę. Chcemy kontynuować naszą zabawę w bieżącym roku, jednak chcielibyśmy, by kolejna edycja powstała razem z Wami, dlatego zapraszamy Was do wypełnienia ankiety uczestnika, która znajduje się na stronie zabawy pod adresem https://www.wykopaka.pl/panel/survey/ (wymagane logowanie jak do panelu uczestnika, jednak ankieta jest w 100% anonimowa). W ankiecie zawarliśmy pytania dotyczące organizacji zabawy, które pomogą nam obrać kierunek, w którym powinniśmy iść w kolejnych edycjach. Pamiętajcie, że obecność pytania w ankiecie nie oznacza, że zmiany, o które pytamy zostaną na pewno wprowadzone - póki co, chcemy poznać Waszą opinię. Ankieta nie jest obowiązkowa, ale będzie nam bardzo miło, jeśli weźmiecie w niej udział. Wszystkie pytania są opcjonalne i mogą zostać pominięte. Na końcu ankiety znajduje się pytanie otwarte, w którym możecie nam trochę narzucać, jeśli mamy coś za uszami ʕ•ᴥ•ʔ.

  Co słychać w wykoPACE 2018? Jakieś nowości na liście hańby?
  Otrzymaliśmy numery do śledzenia wszystkich paczek, zdecydowana większość została już dostarczona. W ramach wolontariatu wysłane zostały także paczki dla osób, które nie otrzymały swojej paczki z winy przewoźnika, lub nadawcy. Poinformowaliście nas o 3 przypadkach zagubionych paczek - zważywszy na okres świąteczny, jest to całkiem niezły wynik. Niestety w międzyczasie lista hańby powiększyła się o dodatkową osobą, którą jest @Szparag – otrzymał swoją paczkę od Mirka zza granicy, dla którego jednocześnie okazał się być nadawcą, jednak swojej paczki nie wysłał. Mimo próśb, nie dostaliśmy od niego do dziś numeru przesyłki. Dotychczasową listę hańby oraz podsumowanie zabawy znajdziecie w naszym poprzednim wpisie. Strona wykoPAKI w obecnej formie będzie działać do niedzieli 13 stycznia, następnie zablokujemy możliwość logowania i zgodnie z zapowiedziami usuniemy Wasze dane adresowe oraz zdjęcia weryfikacyjne.

  Kiedy wracamy?
  Ponownie zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której pojawiło się pytanie o częstotliwość organizacji wykoPAKI. Jedno jest pewne, niezależnie od odpowiedzi - widzimy się ponownie jeszcze w tym roku! Już teraz bierzemy się do pracy, by kolejna edycja zabawy była jeszcze lepsza, a wierzcie nam, że pomysłów na usprawnienia i nowości nam nie brakuje. Obserwujcie nasze oficjalne konto zabawy oraz tag #wykopaka, by nie przegapić informacji o starcie kolejnej edycji, bo taryfy ulgowej dla spóźnialskich nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Dziękujemy, że byliście z nami! Do zobaczenia!
  Ekipa wykoPAKI - @chybaDapi i @dobry_programista

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czy da rade to jakoś odkręcić bo chce mi się pić #japierdole

  #kiciochpyta #zalesie #bezdomnosc

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Zalew antysemickich tresci przekroczył moją tolerancję.
  Własnie robię listę 50 najbardziej skandalicznych znalezisk, które tutaj się pojawiły w ostatnich kilku dniach + minimum 2x tyle najostrzejszych komentarzy. Pisze do supportu GoogleAdsense (polskiego+kopia angielska do zagranicznego by polski nie zamiótł pod dywan) gdzie oni reklamy pozwalają zamieszczać. Potem te same maile wyślę do firm, które reklamuja się tutaj poza Adsense. To jest na prawdę przegięcie co tu się dzieje, czuję się jak w Niemczech w czasie nagonki na Żydów w 1938.

  Całkowicie rozumiem to, że obecny, nacjonalistyczny rząd Izraela może się nie podobać, ale to nie usprawiedliwia wypisywania komentarzy podpadających pod namawianie do ludobójstwa.
  @wykop #neuropa @m__b
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Skurwysyny #warszawa #pkp

  odpowiedzi (64)