Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczynam mieć problemy ze wstawaniem do #pracbaza. Pracuję tam prawie 3 lata i totalnie #niechcemisie. Pracują tam okropni ludzie,aczkolwiek mendy są wszędzie. Boli mnie to, że zagraniczny właściciel traktuje nas jak "białych murzynów" a w sumie nic z tego nie ma. Postarasz sie? Spoko rób tak zawsze. Olewasz - też spoko. Ludzie na 20 lecie pracy dostają.... Szampana a roczna premia to 450zł... Nie ogarniam też, że ludzie dosłownie żyją pracą. Ja robię 8h - tylko tyle i ani minuty więcej, bo za nadgodziny płacą 1 do 1 a nie 150 czy 200% jak w KP. Ale np. Księgowa tyra od 8 do 19. Ja już często nie mam czasu by ogarnąć dom, zakupy hobby i odpoczynek a tu ktoś tyra po 11h i mi wciska ideologię, że praca jest najważniejsza. Oburza mnie to.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
OP: @bArrek: @MajaGraja: Źle się wyraziłem. Wracam po 16. Gotuję obiad i go jem i jest 17 i albo na 18 idę do drugiej roboty (no w sumie hobby) i wracam ok 21. A wtedy to juz tylko myc, zjesc i spac bo nagle robi sie 23 albo jak nie jest dzien treningu to zrobimy coś z różową albo musimy ogarnąć coś w domu (zakupy, sprzątanie etc.) albo coś