•  

Nocna uczy nocna bawi - kategoria psychologia.

Prosząc o oddanie nam przysługi, zwiększamy szanse na realizację, jeżeli dostarczymy jakiegoś jej uzasadnienia.

„Przepraszam bardzo, czy mogę skorzystać z ksero, bo bardzo się spieszę?” - Ile osób zgodziło się na przepuszczenie w kolejce? 94 %.

„Przepraszam bardzo, czy mogę skorzystać z ksero?” - Ile osób zgodziło się na przepuszczenie w kolejce? 60%.

Okazuje się, że kluczową rolę gra tutaj słowo "bo". Używanie tego prostego słowa zwiększa szansę wypełnienia przysługi :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

UWAGA

Sytuacja jest niesamowicie rozwojowa. Okazało się, że czysty kalkulator ma jeszcze brata.
    Biedak jest jeszcze bardziej brudny.
    Jego wyczyszczenie wymaga tym razem 300 plusów. A efekt dodam dopier jutro pod tagiem
    #upierdolonegratygolego
    Zapraszam do obserwowania bo mogą tam dziać się cuda.

#pracbaza #nieboperfekcjonistow #oswiadczenie pokaż całość

odpowiedzi (45)

Piękny poniedziałek w cyrku:

1. Bitwa o klimę - ciąg dalszy, bo Anecie zimno i ją łamie
    2. Druga różowa wróciła z Bułgarii z podrobioną torebką Korsa, oczywiście różowe w szale oglądania i podziwiania
    3. A kierowniczka obrażona na trzecią różową, bo wróciła z Turcji i nie kupiła jej nic z listy podróbek do kupna dla synka i córeczki.

I tylko ja jako najmłodszy i jedyny niebieski muszę się kręcić razem z nimi na tej karuzeli spierdolenia XD

#pracbaza #korposwiat #dziendobry
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

#wychowajjakswoje

JA JEBE

Dodzwoniłem się do sądu i tam mi powiedzieli że ta kobieta która mnie oskarża o ojcostwo podała mój pesel we wniosku!!!!!!!
    Jak ja tej baby w zyciu na oczy nie widziałem!!!!

to jest jakiś absurd!! musze jakiegoś prawnika znaleźć kurwa bo ktoś chce mnie ostro wpierdolić!!

ja pierdoleeeeeeeee

odpowiedzi (262)