Wpis z mikrobloga

Przypominam wpis @NiebieskiGroszek stworzony na potrzeby ##!$%@? A.D 2017

( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jako oficjalny menadżer @janusz_pol muszę poinformować, że nie mogło zabraknąć w rozgrywce o miano największego spierdoxa 2017 roku nominacji prawdziwej "truskawki na torcie", jaką jest pewien 23 letni #przegryw z Mazur. Znaliśmy go pod różnymi pseudonimami @przemgryw @mamdosc0 a obecnie ukrywa się pod multikontem @jamak94 Skazany na banicję największy #przegryw w Polsce, autor legendarnej pasty, która najlepiej opisuje jego osobę, a zwieńczona była zwykle memem z serii #pepe

"Znacie gorszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawik -mieszkam z matka,która mnie utrzymuje
-mieszkam na zadupiu w tzw Polsce B
-mam w domu szczury i sprzątam raz w roku
-0 znajomych, 0 imprez i 0 kontaktu z kobietami
-wykształcenie podstawowe
-byłem gnębiony w szkole
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h byłem tam pomiotem i śmieciem
-obecnie 5 lat bezrobotny
-nigdy nigdzie nie byłem
-jestem uzależniony od komputera i gram nawet całą dobe
-brak prawa jazdy
-całe osiedle mnie wyśmiewa i na mnie plotkuję
-mam zakola i jestem otyły
-mam tzw ruską morde
-mam wade wzroku i jestem słaby fizycznie

I to nie jest pasta i zarzutka jestem takim przegrywem"
Autor: @janusz_pol

A teraz na wzór gospodarza turniej @ORMO-27 krótkie podsumowanie

KLASA: Do miana największego przegrywa w Polsce brakuje mu jedynie wieku (ma dopiero lub aż 23 lata), troll słabej jakości, żyjący w własnym świecie, który obwinia za swoje życiowe niepowodzenia każdego, tylko nie siebie.
MOCE: Wylewanie smutów o tym jak był gnębiony w szkole, oraz zasypywanie wykop pytaniami jak wyjść z przegrywu oraz sytuacjami ze swojego życia. W rzeczywistości nie szkodliwy.
ATRYBUTY: Miano największego przegrywa na wypoku, samotność, i seksowne zakola (ʘʘ)

Przegryw żyjący w przekonaniu, że cierpi na ginekomastie, a w rzeczywistości jest gruby, dlatego ma duże cycki, żyjący na utrzymaniu matki. Marzy o dziewczynie, prawie jazdy i tatuażu. Udaje, że chce wyjść z przegrywu, a w rzeczywistości dobrze mu żyć w swoim położeniu, bo może grać cały dzień na kompie i wychodzić z piwnicy tylko nocą do żabki (bo wszyscy myślą, że wyjechał za granicę, bo rzadko go widują)."

źródło

#heheszki
#przegryw
#tfwnogf
#logikaniebieskichpaskow
#januszpol
#klaudiusz
#codziennyjanuszpol
m.....x - Przypominam wpis @NiebieskiGroszek stworzony na potrzeby ##!$%@? A.D 2017

...

źródło: comment_AOPS8GjU4SLlBvlgtEfSPFcps54VkjYD.jpg

Pobierz
  • 11