•  

Mirki co jako pierwsze robić po skończeniu wszystkich aktów, żeby zarobić na lepsze itemki? Mapy? Jeśli tak to z jakim levelem?
    Mam swoją pierwszą postać i przyznam, że chyba ją zepsułem, ale chcę chociaż spróbować coś z niej wykrzesać. Chyba, że nie ma sensu?

#pathofexile

+: lwonly
    •  

@youlife007: lecisz po kolei z mapami i coś się znajdzie.

•  

@youlife007: jak pod miniony/golemy to da sie uratować ale prawie caly gear do wymiany

•  

@CertyfikatOnetu pod miniony + arc do wspomagania

•  

@youlife007:
      Itemy:
      Masz w sumie zlepek unikatów i losowe rare itemy. W POE unikaty nie zawsze, a właściwie w większości przypadków, nie są lepsze od rare itemów. Akurat każdy, który masz ubrany nie daje Ci nic do gry pod miniony ani pod Arc. Tego hełmu nie wykorzystujesz w żadnym stopniu, poza tym sam w sobie jest bardzo slaby. Podobnie Kaom's Sign i Kingsguard - nie masz nawet nic do generowanie Endurance Charge'ów. Timeclasp dość użyteczny ale na niskich poziomach. Divinarius - dagger pod crita i AOE, a grasz Arc/miniony - praktycznie zerowa użyteczność, tym bardziej, że nie zbierałeś nawet crita w drzewku.
      Chcesz poprawić itemy to:
      - Jedyny unikat, na który powinieneś zwrócić uwagę to w tej chwili Tabula Rasa (w tej chwili dość tania, aczkolwiek może Ci jeszcze brakować Chaosów do jej kupna). Tabula nie daje żadnych statów, ale ma 6 połączonych białych socketów. W biały socket wsadzisz każdego gema, więc masz 6L na dzień dobry. Jak zarobisz trochę hajsu, to Tabulę wymieniasz na docelowy body armour, ale to jest zależne od buildu.
      - Rare itemy - dla Ciebie priorytet w itemach defensywnych powinien być taki:
      * Hełm - Life (100+) > Resisty (suma >= 75)
      * Rękawice - Life (70+) > Resisty (suma >= 75)
      * Buty - Movement Speed (30) > Life (60+) > Resisty (aby Cię było stać, jak najwięcej)
      * Broń - Staff/2x Dagger (crit build)/1H+Tarcza
      -- Staff - tu nie pomogę
      -- 2x Dagger - baza Golden/Platinum Kris. Spell Damage > Lightning/Fire/Cold Damage to Spells > Critical Strike Chance to Spells > Global Critical Strike Multiplier > Cast Speed
      -- 1H+Tarcza - tarcza z Life, resistami, jeśli unikatowa to zależna od buildu; broń - scepter i staty podobne jak w daggerach wyżej, tylko jeśli nie grasz pod crit to nie szukasz sceptera z critem.
      Na biżuterii uzupełniasz staty, resisty do capa (po 75% każdego, najlepiej bodajże 108% - 33% ponad cap), life kiedy się da. Jeśli jest możliwość to statystyki ofensywne.

Gemy:
      Ponownie zlepek wszystkiego. W POE obrażenia w 99% buildów zadajesz jedną umiejętnością; wyjątkiem są np. Summonerzy, którzy mają różnych przywołańców i np. Essence Drain, który wymaga użycia kombinacji dwóch zdolności. Tu po prostu zdecyduj się na jakiś skill i go używaj. Wybierasz np. Arc, wsadzasz go do tej Tabuli, o której pisałem wyżej i łączysz go z supportami, które mu coś dają (np. Controlled Destruction, Added Lightning Damage, itd.) - jak wejdziesz w opis skilla na wiki (https://pathofexile.gamepedia.com/Arc) albo przeczytasz go w grze, to na samej górze masz słowa klucze, tj.: Spell, Chaining, Lightning. Oznacza to, że skill jest Spellem, więc dostaje bonusy od pasywek i supportów wspierających spelle, a Lightning że bonusy Elemental i Lightning. Na Chaining nie zwracaj tu specjalnie uwagi, chyba że masz możliwość zdobycia +1 to chains number bez ubierania gemu pod to.
      Następnie wybierasz support gemy, które go wzmocnią, np. https://pathofexile.gamepedia.com/Controlled_Destruction_Support
      Ich listę znajdziesz tutaj: https://pathofexile.gamepedia.com/Support_Skill_Gems
      Zwróć uwagę, że Controlled Destruction daje coś takiego jak:

Supported Skills deal (25-44)% more Spell Damage
      More oznacza, że coś jest multiplikatywne, a Increased, że addytywne. Ich przeciwieństwa to Less i Reduced. Przykładowo masz w drzewku pasywki dające 10% Increased Spell Damage i wziąłeś ich 3, masz też 2 pasywki po 12% Increased Lightning Damage no i Controlled Destruction połączone z Arc. Obrażenia umiejętności liczysz wtedy tak:
      Bazowy DMG z Arc * (bonusy addytywne) * (bonus multiplikatywny #1) * (bonus multiplikatywny #2) * (bonus multiplikatywny #N). Czyli tutaj: Bazowy * (10 + 10 + 10 + 12 + 12) * 1.44 (wymaksowany Controlled Destruction). Trzeba na to zwracać uwagę, bo wydźwięk podobny a bonusy More dają końcowo dużo więcej.
      Na Twoim miejscu zrezygnowałbym z minionów, bo są dość ciężkie na początek - trochę głupie AI i trzeba wiedzieć jak dobrze złożyć build; sam tym nigdy nie grałem to nie pomogę.

Drzewko:
      Zepsułeś po całości. Nawet nie będę mówił jak to naprawić, bo tak naprawdę nie zdecydowałeś się na cokolwiek tylko rozdawałeś we wszystko po trochę i nie masz wybranej nawet umiejętności głównej. Wypiszę tylko rzeczy, których powinieneś unikać, a robiłeś:
      - nie wybrałeś wcześniej czym chcesz być i rozdawałeś we wszystko - masz pasywki dające dmg do totemów, minionów czy też Elemental Damage i Spell Damage. Wybieraj pasywki, które wzmacniają Twój główny skill kierując się słowami-kluczami z jego opisu. Umiejętność, której będziesz używał do bicia wybierasz jeszcze przed zaczęciem postaci i to pod nią projektujesz sobie drzewko. Do tego masz np. aplikację Path of Building, która przy okazji podlicza Ci statystyki, pozwala wybrać umiejętności i połączenia między nimi oraz itemy.
      - zdecyduj się czy grasz pod Life czy ES. Na Twoim miejscu wybrałbym to pierwsze, ES w tej chwili jest dość kosztowne i sama gra pod to wymaga trochę doświadczenia, bo nie możesz tego regenerować eliksirami.
      - Jak masz jakiś "wheel" w drzewku (te takie grupy pasywek zamknięte w kółku), to staraj się takiego kółka nie zamykać. Bierz tylko najważniejsze statystyki, bo widziałem, że zbierałeś wszystko.
      - Zbieraj jak najwięcej Life albo ES jak tylko się da. Masz bardzo mało w drzewku.
      - Masz wzięte losowe node'y dające statystyki, które do niczego nie prowadzą.
      - Nie bierz wszystkich startowych pasywek danej postaci.

Drzewko raczej ciężko odratować nie inwestując dużo w punkty respecu, więc najlepiej byś wyszedł jakbyś zaczął od nowa. Mogę Ci rzucić teraz jakieś unikaty do levelowania, to szybciej odrobisz, ale skoro już zepsułeś pierwszą postać, to teraz wybierz sobie jakiś build: http://www.timtips.com/buildbrowser/#/list i za nim podążaj. Jak zrozumiesz mechanikę gry (bo to co napisałem to tak naprawdę bardzo mało), to wtedy zacznij tworzyć własne.
      A, i graj na ligach okresowych - np. teraz Betrayal. Standard to takie złomowisko postaci i niewiele osób tam gra.

•  

@Zavis: Dziękuję pięknie za tak duży opis i porady. Myślę, że zacznę po prostu od nowa i będę rozwijał postać według gotowego builda i z uwzględnieniem Twoim porad. Dzięki!

+: lwonly
    •  

@Zavis: co byś chciał za taką analizę mojej postaci self made świerzaka w te giere? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Arcyksienciuniu: jak dasz link do profilu to opiszę

•  

@Zavis: thx( ͡° ͜ʖ ͡°)
      https://www.pathofexile.com/account/view-profile/ARCYKSIENCIUNIU/characters

pokaż spoiler itemki w trakcie zmian stąd fire resist z dupy. a poza z tym chyba i tak mam resisty z dupy skoro muszę używać czaru na resisty. ale z kasku i zbroi to jestem dumny bo zbroję sam socketowałem i linkwałem stołem 150 fusów i 70 jeweli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Arcyksienciuniu: masz ustawiony profil jako prywatny, musisz zmienić w ustawieniach na stronie

•  

@Arcyksienciuniu: Masz na myśli tę postać na 83 lvlu? Ogólnie to tak jak pisałem wyżej, graj na Betrayalu; Standard to trupowisko.

Zastanawiam się czy te crafty co masz na broniach to modyfikator globalny, bo nie przypominam sobie, żeby kiedyś dało się na swordach craftować Elemental Damage %. Ogólnie bronie dość przeciętne; mają trochę mało attack speeda i bardzo niski bazowy crit chance (5% i 5.5%, dobrze celować w coś ok. 7.2%+). Poza tym, broń z większym pDPS dałaby Ci więcej niż ten cold damage z craftu. Twoje mają 241 i 210 co jest dość niskie, najlepiej znaleźc takie co dają chociaż z 320, duży attack speed i wysoki crit.

Ringi i amulety - widać, że trochę już ogarniasz o co chodzi, ale jednak są dość słabe. Celuj w jak najwięcej Life, resisty do capa. Flat Physical Damage (te mody "Adds # to # physical damage to attacks") dałyby Ci więcej niż "Increased Cold Damage" czy tam "Increased Elemental Damage with Attacks". Na amulecie w miarę możliwości Global Critical Strike Chance/Global Critical Strike Multiplier - mało jest itemów, które mają te mody więc amulet z nimi to dobry pomysł. Oprócz tego jakiś Life/Atrybuty/Resisty. Ten craft do leecha nic Ci nie daje, bo masz 100% konwersji do Cold Damage.

Body Armour - słaby. Niskie resisty i brak HP. Armour, żeby coś dawał, to musisz mieć go naprawdę dużo. Zakładając, że masz 8000 Armoura co daje Ci X% redukcji fizycznych obrażeń, to wcale nie oznacza to, że te X% obrażeń zredukuje Ci zawsze. Jeśli jakiś boss uderzy Cię za więcej niż 8000 (przed redukcją), to ten armour jest ignorowany i dostajesz w pysk pełne obrażenia. Te X% redukcji działa tylko na obrażenia, które zdjęłyby Ci mniej niż 8000 HP. Taka głupia mechanika, ale raczej się nie zmieni. Dobrym ascendancy do zbierania armour jest Juggernaut, na innych postaciach można zbierać, ale na pewno nie należy się na nim skupiać.

Hełm nie najgorszy, ale zajebisty też nie jest. Trochę mało resistów i HP, ale daje dużo do atrybutów (co w przypadku akurat tych ma tylko sens, jeśli brakuje Ci ich do używania danego skilla).

Pasek raczej słaby, widzę że uparłeś się na ten Armour XD

Buty praktycznie nic Ci nie dają, poszukaj takich jak opisałem we wcześniejszym poście.

Rękawice nie wydaje mi się, żeby dawały Ci dość dużo... Lepsze byłyby rare z attack speedem/accuracy/phys dmg to attacks, HP i resistami albo np. Maligaro's Virtuosity.

Flaszka "The Sorrow of the Divine" nie jest wcale taka dobra na Twoją postać jak Ci się wydaje. 40% Increased Damage to wcale nie tak dużo (zobacz w poście wyżej jak jest kalkulowany dmg; to jest praktycznie kropla w morzu). Zealot's Oath powoduje, że Twój Life Regen działa na ES zamiast Life, więc pomyśl czy to na pewno dobry pomysł. Lepszą flaszką w Twoim przypadku byłaby "Atziri's Promise", "The Wise Oak" (jeśli Twój Cold Res jest najwyższy) albo "Lion's Roar" (zwiększy Ci dmg nie-projectilesów, ale nie wiem jak to działa z Frost Bladesami).

Jeden Divine Life Flask powinien wystarczyć - prefix najlepiej Bubbling, a suffix Staunching. Do craftowania flaszek polecam użyć Bestiary. Jeśli nie uda Ci się takiej zrobić Alteration Orbami, to jak wejdzie Ci Bubbling z wolnym suffixem, to Staunching możesz dodać u Einhara.

A, i jak grasz pod crita, to używaj Diamond Flask.

Gemy:
      - Nie rozumiem tego setupa z Ice Bite, Curse on Hit, Assassin's Mark i Armageddon Brand. Assassin's Mark jest dość słabe do generowania Power Charge'ów. Lepszym setupem byłoby np. Orb of Storms + Power Charge on Critical Strike + Curse on Hit + <jakaś klątwa, najlepiej inna, np. Warlord's Mark> albo Blade Vortex zamiast Orb of Storms, skoro grasz melee.
      - Zamiast Ancestral Warchiefa, ogarnij sobie Ancestral Protector na bossy, bo daje Ci bonusowy Attack Speed. Nie potrzebujesz do niego supportów, bo sam z siebie słabo bije. Używaj War Bannera, daje bardzo dużo.
      - Do poruszania się: Whirling Blades + Faster Attacks + Fortify w broni.
      - Wywal to co masz w broniach i hełmie, bezsensowne połączenia.
      - Zrób sobie setup CWDT: Cast When Damage Taken + Immortal Call + Increased Duration. CWDT powinno mieć większy lub równy wymagany poziom niż Immortal Call, żeby się aktywowało. Nie leveluj tego do końca jeśli nie masz dużo Endurance Charge'ów i HP. Zostaw tak, żeby aktywowało się po zbiciu ok. 1000 HP.
      - Wsadź sobie jeszcze jakiegoś Heralda.
      - Setup pod Frost Blades: nie używaj z nimi Fortify - szkoda socketa, nie jestem też fanem Multistrike'a bo Cię uziemia, lepiej imo wsadzić Faster Attacks i mieć szybkie bronie. Zrobiłbym na Twoim miejscu: Frost Blades + Melee Physical Damage + Elemental Damage with Attacks + Ancestral Call (na bossy chyba lepszy będzie Ruthless) + Faster Attacks/Added Cold Damage/Hypothermia

Drzewko:
      - Nie grałem nigdy Gladiatorem, ale zamień to co masz od Bleeda, bo jak nie zadajesz fizycznych obrażeń, to go nawet nie wywołasz.
      - Za dużo leecha, ta pasywka co daje 0.4% do mana i life leech powinna Ci wystarczyć w zupełności jeśli nie grasz Slayerem i nie overleechujesz. Z takim leechem many raczej też nie potrzebujesz tych pasywek do regenu many.
      - W prawym dolnym rogu są dobre pasywki do Ele Dmg, szkoda ich nie wziąć.
      - Masz dużo atrybutów wziętych z drzewka, lepiej spróbować je zdobyć z itemów.
      - Wywal te pasywki od Armoura.
      - Hematophagy i pozostałe pasywki z tego wheela nic Ci nie dają - nie zadajesz fizycznych obrażeń.
      - Niepotrzebnie brałeś te pasywki od Armour/Evasion pod Duelistą, żeby zejść na dół drzewka - lepiej je zignorować i zejść po HP z lewej strony.
      - Mam też wrażenie, że masz bardzo mało crita z drzewka; musiałbyś trochę zebrać z okolicy Shadowa.
      - Nie wiem ogólnie ile masz HP z drzewka i na postaci, ale zamiast zbierać tyle od Maraudera, to może lepiej je cofnąć i pójść w stronę Shadowa za te punkty; tam też jest trochę pasywek od Life, a zbierzesz przy tym więcej crita.

•  

@Zavis: wszystkie itemy znajdowane jakbym na solo grał, jeszcze w trade'y na wnikałem i jakoś nie mam weny na to. no niestety postać pod koniec delve zaczęta. dobiłem tam do 7-8 akt jakoś. bron to i tak dobra bo ledwo co jeden z tych szabelek podmieniłem. a biegałem duuugo z https://pathofexile.gamepedia.com/Innsbury_Edge z drugim mieczykiem też od dawna. jedynie co mam to https://pathofexile.gamepedia.com/The_Wasp_Nest ale coś nie czaje, bo niby statsy ok ale jak zakladam to dps mniejszy.

(te mody "Adds # to # physical damage to attacks") dałyby Ci więcej niż "Increased Cold Damage
      a się pytałem na mirko, który craft dać to mi tak doradzili cold z craftu to co było dostępne to ¯\_(ツ)_/¯
      na ringach to raczej własnie ja moge add 11-27 do cold albo procentowo. nie mam lepszych recipe na craft i to jest problemem.
      body miałem gorszy 4 link więc jak dorwałem z dobrymi statami to postanowiłem się spłukać na craftowanie 5 linka.
      pasek.. nosilem bell of the deciver. wlasnie to jest ten problem gry, że nawet jak sie pogra to ogarniać który lepszy to ciężko. ja się amatorska metoą z diablów i torchlghtów kieruję. lepsze statsy no to zakladamy.

na kask mam skitraną przepowiednie 2x bonus z labiryntu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) warto użyć na niego? bo i tak muszę najwyższy labirynt przejść
      buty % str no i armor duzy to noszę
      rekawice jw miałem gorsze rare z duzym armorem :) a tu widzę, że szybko nabijają charge
      wiekszość przedmiotów razem z flaszkami to bieda, bo solo play jak znajde to będę uzywał czegoś lepszego niestety

gemy
      ice bite bo nic innego tam nie miałem akurat pomysłu a niech się maxuje. natomiast curse na armagedoon spoko mi się używa. chyba wielkiej różnicy nie zrobi orb of storms.
      asasin mark podpatrzyłem u jakiegoś builda podobno mam crity walić więc sam nie wiem..
      gem na resisty aura muszę niestety noscić ;/
      do poruszania się to mi własnie phaze run podszedł. bo manualnie to słabo w tę grę u mnie a vortex czy ogniowy run to własnie nie mogłem się przyzwyczaić. dual strike ładnie kosi bossów nie wiem czemu miałbym z tego rezygnować.

drzewko nie ogarniam, bo nie znam. pro builderzy mają zoptymalizowane to bo wiedzą gdzie skończą.
      i tak zmieniłem pod build co na claws idzie ale ja na miecze tylko dojdę. i własnie typ szedł też na lewo i w góre po hp i armorki i po hp na samą góre - prostokąt hp.
      to poleci parę rzeczy z dołu hemoglobina taka sytuacja i pojdą te ele dmg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      passywki na dół to pewnie bo dodają tez resisty. ale to są rzeczy do wymiany jak itemy bedą lepsze.
      passiv tree można sobie zmieniać kosmetycznie z czasem w trakcie przechodzenia gry. a ja przechłodziłem grę a nie lvl'owałem postac kurła w 6h jak niektórzy.

wielkie dzięki za ten opis. na pewno rozjaśnił np. że lech bleed mi nie działa¯\_(ツ)_/¯
      tutaj moje statsy no i pozdrowionka z kuchni od moich trzech kurwiszczy

źródło: cz.jpg

•  

jeszcze w trade'y na wnikałem

@Arcyksienciuniu: Ta gra to w 90% handel, więc daleko bez tego nie zajdziesz.

jedynie co mam to https://pathofexile.gamepedia.com/The_Wasp_Nest ale coś nie czaje, bo niby statsy ok ale jak zakladam to dps mniejszy.

Przeczytaj opis Wasp Nesta, to broń pod całkowicie inne skille.

a się pytałem na mirko, który craft dać to mi tak doradzili cold z craftu to co było dostępne to ¯_(ツ)_/¯

Bo z tymi broniami nie poszalejesz bardziej. Ale ogólnie lepiej pDPS boostować jak się da.

body miałem gorszy 4 link więc jak dorwałem z dobrymi statami to postanowiłem się spłukać na craftowanie 5 linka.

Tbh, ten wcale nie ma dobrych statów :P Już lepiej jakbyś sobie Tabula Rasę kupił i miał 6L.

nosilem bell of the deciver. wlasnie to jest ten problem gry, że nawet jak sie pogra to ogarniać który lepszy to ciężko. ja się amatorska metoą z diablów i torchlghtów kieruję. lepsze statsy no to zakladamy.

A co rozumiesz przez lepsze staty? Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że on jest nawet trochę lepszy od tego co masz. Belt w większości buildów, to najlepiej Stygian Vise z Abyss Jewelem i dużo life/resów/ele dmg.

na kask mam skitraną przepowiednie 2x bonus z labiryntu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) warto użyć na niego? bo i tak muszę najwyższy labirynt przejść

To jeszcze zależy czy wejdzie Ci enchant pod Frost Bladesy ;) Tych enchantów jest tak dużo, w dodatku są losowe, że szansa na to, że dostaniesz taki jaki chcesz to ułamek procenta ;)

buty % str no i armor duzy to noszę

Ale co Ci po tym? Dlaczego nie ma sensu stackować armora napisałem już wcześniej, a statystyki z wyjątkiem buildów, które są bardzo od nich zależne (Icestorm / Hand of Wisdom and Action) są właściwie tylko po to, aby móc ubrać gemy. Jasne, z Strength masz melee dmg i Life, ale można je zdobyć na inne sposoby. Te unikatowe mają też tylko 20% movement speeda i chaos dmg, który niewiele Ci daje.

rekawice jw miałem gorsze rare z duzym armorem :) a tu widzę, że szybko nabijają charge

Charge przecież nabijasz z node'ów Gladiatora...

natomiast curse na armagedoon spoko mi się używa. chyba wielkiej różnicy nie zrobi orb of storms.

To zostaw, mi się nie podoba opóźnienie przy brandach w takim setupie.

asasin mark podpatrzyłem u jakiegoś builda podobno mam crity walić więc sam nie wiem..

Osobiście za nim nie przepadam, na pewno nie polegałbym na nim do generowania Power Charge'ów.

gem na resisty aura muszę niestety noscić ;/

Nie musisz, zastąp rękawicę i buty, to nagle znajdą się resisty ;) Poza tym w innych itemach też masz niskie. Zacznij handlować.

do poruszania się to mi własnie phaze run podszedł. bo manualnie to słabo w tę grę u mnie a vortex czy ogniowy run to własnie nie mogłem się przyzwyczaić.

Phase Run to sam movement speed, a pod 1H swordy Whirling Blades jest idealne. Flame Dash jest dla casterów, więc nie dziwne że Ci nie podszedł.

dual strike ładnie kosi bossów nie wiem czemu miałbym z tego rezygnować.

Jeśli z tym drzewkiem większy DPS masz z Double Strike'iem, to coś robisz nie tak xD Masz 40% konwersji do Cold z drzewka i pasywki pod Ele Dmg, a do tego supportujesz Double Strike'a np. Elemental Focusem kiedy zadajesz więcej obrażeń fizycznych xD Używaj Frost Blades na bossy; nie przychodzi mi do głowy żaden skill, który mógłbyś tutaj podmieniać na single target i działałby lepiej przy tym drzewku...

drzewko nie ogarniam, bo nie znam. pro builderzy mają zoptymalizowane to bo wiedzą gdzie skończą.

Bo drzewko układa się przed zaczęciem postaci, żeby wiedzieć na czym skończysz ;) Są do tego aplikacje, tak jak wcześniej pisałem - Path of Building.

i własnie typ szedł też na lewo i w góre po hp i armorki i po hp na samą góre - prostokąt hp.

Jeśli też grał pod Frost Blades, to nie wiem na kim się wzorujesz xD

Co do screena - masz bardzo mało HP (na buildach melee jesli nie chcesz padać, to wypadałoby mieć co najmniej z 6200). I do tego niska szansa na trafienie. To drastycznie obniża Twój DPS. Jest tak niska, że w sumie nie mam pojęcia jak to nadrobić poza przerobieniem builda na 1H+Shield (https://pathofexile.gamepedia.com/Lycosidae). DPS Ci ostro skoczy.

•  

Przeczytaj opis Wasp Nesta, to broń pod całkowicie inne skille.

@Zavis: to jedyne co mam w stashu na broń także ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      tabule to ja mam od 1 aktu w inv xD
      od 30 do 70lvl biegałem z innym 5 linkiem co tam jakies staty do resistów jakies tam +str etc miał i armor i evasion po 350 i t było mega wtedy.
      enchant x2 prophecy to chyba w ogole drogie i rzadkie więc nawet jak nic sie nie trafi fajnego to na kask najlepiej uzyć, bo z tej trójki itemków enchantowych to ostatni do wymiany. jeszcze nie wiem jak tam w labiryncie mi pojdzie xD
      z armorem ja wczeniej aurę na 50%+ armora nosilem zeby nie ginąc głupio. no czuję, że mogę więcej przyjąć dla nowicjuszy tank to chyba naturalna postać.
      no nie wiem jakiś typek z 90+ lvl jakas strona z buildami skille sobie wybierasz i pokazuje ludzi % z gemami może ot oficjalna stronka ma takie opcje.
      nie mam większego dpsa, dualstrike ma 4-6tys nie pamietam teraz.
      to jest vaal dualstrike i jak się odpali to na bossa, który jest zajęty warchef totemem to się dołączam i jadę z tematem.
      ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      wczesniej miałem na frost blade dps 10tys ale pozmieniałem i mam 30 do tego charge wchodzą i nawet nie wiem ile jest ale sporo. na razie poczułem, że mi idze i postać rośnie. wpada jakiś przedmiot i jest progres. mapy lvl 6 wchodzą eze. teraz jak dojdę na wyższe tiery i nie będę dawał rady to przyjdzie czas na głębokie przemyślenia i zmiany.
      choc z drugiej strony jebane bestiary xD to spotkałem potworka, który mi nic nie robił ale miał taki wysoki regen ze ja mu też nic nie robiłem¯\_(ツ)_/¯
      incercion też, daje tam radę ale to jest na granicy jak mnie spawn w miejsce gdzie mnie nagle otaczają ze wszystkich stron magiczne potwory to lipa jest. delv też to jest bardziej w moich rękach manualnych a nie że sobie idę i czyszcze jak chcę.

jak zacznę trejdować to czuję ze mi ta gra się znudzi, wolę się pobawić w crafting z tego co uzbieram i cieszyc sie ze cos dropło.

•  
      borsuczki_robio_sztuczki via Android

0

@Zavis o kurde, ile tego adderallu zjadłeś? xD