•  

  Nie ma czegoś takiego jak zasługuje.
  Obowiązuje prawo pięści, według mnie prawie wszystkie kobiety i ok. 3\4 facetów liczy się jedynie z argumentem siły pod tą czy inną postacią (siła fizyczna, pozycja, atrakcyjność itd.)
  Jak masz siłę, wszyscy ludzie się z tobą liczą, szanują cię i są dla ciebie mili.
  Kiedy jesteś słaby wszyscy, oprócz wyżej wspomnianych wyjątków, gardzą tobą i nie liczą się z twoim słowem.

  Zasługuje xd co to słowo w ogóle znaczy?
  Że niby byłeś dobry dla innych i teraz ludzie powinni odwdzięczyć się tym samym?
  #przegryw

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  pięknych czasów dożyliśmy. rozmawiam sobie właśnie z kolegą i słucham jego makijażowych porad bo maluje się ładniej ode mnie ( ◠‿◠ )

  odpowiedzi (56)

 • odpowiedzi (6)

 • avatar

  Pogromca KJSów

  Somsiad jeździł kiedyś jako pilot w Seicento Sportingu i któregoś niedzielnego popołudnia, gdy spokojnie jechaliśmy jego Peugeotem 205 po dzielnicy, opowiedział mi krótką historię.

  Pod Proszowicami ścigały się Saxofony, Cinquecenta, Seicenta, Xsary, Golfy III VR6, Balena i tym podobne stuningowane tanim kosztem auta, aż tu nagle podjechał jeździec znikąd w seryjnej czerwonej Toyocie Yaris, którą większość kojarzyła z jazdą na eLce. Jakież było ich zdziwienie, gdy Yaris objechał wszystkich, a po zawodach jak gdyby nigdy nic pojechał na zakupy do Geanta.

  Dopiero później ktoś włączył internet i stwierdził, że to była mityczna Toyota Yaris turbo, której powstało jedynie 400 sztuk.

  W porównaniu z Yarisem T Sport o mocy 106 KM, tutaj zamontowano turbinę IHI z max ciśnieniem sprężania 0,45 bara, podnoszącą moc do 150 KM. Samochód jest również obniżony o 15 mm (30 mm w porównaniu ze zwykłym Yarisem), ma aero pakiet oraz bardzo krótką, pięciobiegową skrzynię. Wykres przebiegu momentu obrotowego od 2000 obrotów / min jest niemal płaski, więc dysponuje mocą przy każdych obrotach silnika. Są zmienione wtryskiwacze, inna pompa oleju, pompa benzyny i większa chłodnica.

  Autko waży poniżej tony, do setki zbiera się w 7 sekund, osiąga 205 km/h.

  Doskonały materiał na youngtimera i solidny sleeper, prawdziwy hot-hatch. Na olx jest kilka sztuk, do wyrwania za 20 000 zł.

  #rzetelnafura
  #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #toyota
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)