Wpis z mikrobloga

Mireczki #chwalesie !!! Dotarł dzisiaj do mnie smartfon Xiaomi Mi A2 Lite, który wygrałam w rozdajo @LowcyChin! Pijcie ze mno kompot! ()
Szczególnie się mega cieszę, bo mój wiekowy już troszkę xiaomi (kupiony na początku 2016) zaczął szwankować i miałam dostać na święta nowy telefon od chłopaka i teściów, a na szczęście dzięki temu rozdajo mam i nowy telefon i inny także wymarzony prezent na święta :D

#xiaomi #lowcychin #gearbest #chwalesie #smartfon
Pobierz lady_katarina - Mireczki #chwalesie !!! Dotarł dzisiaj do mnie smartfon Xiaomi Mi A2 ...
źródło: comment_yHEO7BdqsXDDFI6OHcnLVbhvrjSd2EDf.jpg
  • 22
@Krzysu: Wybiorę się dziś, bo właśnie się boje to sama zrobić xD

@jmuhha: Miałam Xiaomi redmi note 2 prime dual sim 2gb 32gb
Był to budżetowiec i nie był to w sumie najlepszy wybór, nie był wspierany zaraz po wydaniu, nie było żadnych aktualizacji. Tzn dla mnie to i tak był wtedy mega przeskok ze starego smartfona, który nie miał nawet wifi i zacinał sie przy dzwonieniu i pisaniu smsów
o to jak porównasz z note 3 pro niebieskiego, to napisz pokrótce. Sam właśnie mam RN3 i nie wiem czy warto się przesiadać na coś nowego. Niech służy(òóˇ)
@jmuhha: Aha zapomniałam napisać. W sumie wypróbowałam już aparat i jest o niebo lepiej, jest super :) I bardzo mi się podoba ten duży ekran, który zajmuje prawie całą powierzchnię przodu telefonu. A no i wymiary mi się podobają :D Jest trochę mniejszy od poprzedniego, chudszy i dużo wygodniej sie go trzyma :D

Mogę Ci dać znać jak trochę z niego pokorzystam :D
@jmuhha: Też mam RN3 pro już ponad 2 lata i tak naprawdę nie ma na co wymienić w sensownych pieniądzach. A wywalać kilka stówek tylko dla 1 GB RAMu więcej i nowego (niekoniecznie lepszego) telefonu jakoś mi się nie widzi. Zwłaszcza, że z MIUI 10 jeszcze jakby trochę przyspieszył i dostał wsparcie dla funkcji z androida 7 i wyżej.
@jmuhha: Nie zauważyłem jakiejś zmiany. Owszem, trzyma krótko, ale mam ciągle 2 simy, internet, bluetooth i pewnie bateria ma z 1000 cykli już za sobą. Ale na dniach wymieniam na nową.