Wpis z mikrobloga

Etui ze szkłem hartowanym da się znaleźć np za 7,95 PLN.
Zawsze się zastanawiałem co mają w głowie ludzie którzy szukają czegoś na allegro, a potem sortują wg ceny i wybierają najdroższe.
To teraz mam niepowtarzalną okazję zapytać. Ty po prostu lubisz #!$%@?ć swoje pieniądze i palić nimi w piecu czy jak?
@hexii: Zapytałeś o radę czy warto.

Dostałeś ode mnie odpowiedź że nie warto bo najtańsze kosztuje 1.90 (a sensowne znajdziesz pewnie w granicach 40 PLN). Ale nadal będziesz sobie racjonalizował że #!$%@? 100PLNów na etui do telefonu to rozsądny zakup i nie wiem, próbował mnie przekonać w niewiadomym celu, że twoja decyzja jest słuszna....

Twoje pieniądze, twoja sprawa. Pal sobie nimi w piecu dalej. #!$%@? mi do tego.
Jak kupujesz smartfon to też mówisz że lepszy za 500zł niż za 2 kafle? XD


@hexii: W zasadzie to .... tak. Teraz mam taki za ok 600PLN i spełnia wszystkie moje wymagania. To podaj mi jeden rozsądny argument dlaczego miałbym chcieć taki za 2000LN? Ergo: dla mnie taki za 600PLN jest lepszy bo mam wszystko czego potrzebuje i 1400 w kieszeni.

Ale oczywiście nie bronie nikomu kupić takiego za 2kPLN jeśli
@running: Chociażby dlatego że robi zauważalnie lepsze zdjęcia, szybciej chodzi, jak przesiadłem się z telefonu za 600zł też około to inna bajka.
Co do etui ze szkłem, to wolę wydać 103 zł nić 20zł a później płakać że pęknięta szybka :p
Chociażby dlatego że robi zauważalnie lepsze zdjęcia, szybciej chodzi, jak przesiadłem się z telefonu za 600zł też około to inna bajka.


@hexii: Ale ty właśnie napisałeś dlaczego taki telefon jest lepszy dla ciebie (choć argument z lepszymi zdjęciami zależy mocno od telefonu a jeśli chodzi o szybkość to też jest bardzo dyskusyjne, ale nie będę wchodził w szczegóły).

Natomiast oczywiście nawet nie przyszło ci do głowy, że inni ludzie mogą mieć