Wpis z mikrobloga

@szybkiadi dlaczego usunąłeś? tak ładnie ci cyber odpisał zdążyłem zrobić copy paste
@cyberpunkbtc na czarno #!$%@? bo ty mu odpisujesz jak człowiek a on usuwa.

cyberpunkbtc 2 min. temu 0
@drakkar: @szybkiadi: Kiedyś np. pod tagiem #iota mieliśmy naprawdę fajne dyskusje na poziomie, bez frustracji i obrażania. Było kilku przeciwników vs. kilku zwolenników. My zarzucaliśmy i wytykaliśmy co nie podoba nam sie w tym projekcie a inni próbowali go bronić. Nieraz wątek miał ponad 100 odpowiedzi. To było naprawdę fajne, wiesz dlaczego? Bo masa ludzi mogła przeczytać dyskusję i na jej podstawie samemu zdecydować kto ma lepsze argumenty. Po to są dyskusje. Dla ewentualnych kupców takiej ioty to były niesamowicie wartościowe wątki. Takie dyskusje są najlepsze. Takich dyskusji nie da się prowadzić na grupach facebooka, telegramach, discordach czy redditach. Tam w grupie danego alta za złe słowo dostajesz bana. Przez to jak wejdziesz na taką grupę to z ich wpisów możesz wywnioskować że każdy alt to wspaniała perełka, która odmieni cały świat! Zero krytyki. Ludzie cos takiego widzą i wyciągają błędne wnioski. Do tego masy opłącanych YouTuberó przez shity (tak, duzi znani YouTuberzy są bardzo mocno opłacani. Zwłaszcza dash sporo płacił).

Jestem dumny z tego tagu. Kiedy ulica w 2017 tu zaczęła wbijać i rzucać się na masy shitów to powtarzałem wielu osobom że shity pospadają i będa szorowały po dnie. Mirko w przeciwieństwie do innych for miał niestety naszą grupkę bitcoinowców, którzy użwyali na ich nieszczęśccie merytorychnych argumentów. Dlatego większosć shiciarzy stąd uciekła. Nie mieli jak tego bronić. Np. @LiskPoland_pl uciekł stąd i zaszył się na swojej bezpiecznej grupie FaceBookowej. Zrozumiał że tu nikogo nie nagoni. Sprawdź jego konto, jakie miał ostatnie wpisy i kiedy.

To źle? Liska kupowało najwięcej Polaków i nasze mirko to było jedyne miejce gdzie mogli zobaczyć jego krytykę. Głównie za sprawą @Rihter który niesamowicie masakrował ten scam i bardzo merytowrycznie. Miał o nim bardzo dużo informacji, robił swoje śledztwa. Wiesz dlaczego tutaj? Bo wszędzie indziej go banowali...

Nasze mirko od dawna ostrzegało przed shitami i jak one skończyły? Ich obrońcó od wielu miesięcy juz z nami nie ma, uciekli... Ty się dziwisz dlaczego tutaj shity i ich mity sa obalane? Chciałbyś samego słodzenia, jak wszędzie indziej bez kszty krytyki? Współczuję...
#kryptowaluty #bitcoin
  • 17
tak z ciekawości zapytam... Ile ma twój folder że screenami?


@kamil-wasniewski: Nie robię screenów wszystkiego, ale moze poszukam jakiejś wtyczki do przeglądarki która to zautomatyzuje, bo się przydają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedawno wyjątkowo zrobiłem screena sebastiana bo się spodziewałem że usunie i tak się stało. Ten wątek miałem w osobnej zakładce jeszcze :P
@plaisant: @cyberpunkbtc: Oczywiście wszystko jest scamem tylko nie bitcoin xD, Nie zauważyliście, że na mirko jest dokładnie to samo co opisuje cyber tylko nastawione tylko i wyłącznie na bitcoin głównie za sprawą Was i jeszcze kilku osób i za złe słowo o nim od razu nie dajecie ludziom zyć, to samo jeżeli ktoś promuje jakieś inne krypto od razu rzucacie się z mordą. A prawda jest taka, że dla ludzi
@cyberpunkbtc coś się #!$%@?ł tej ioty cyberku ? Jak coś zyskam to spoko a jak nie stracę i serio nic się nie stanie ja graktuję to w ramach nauki i zabawy. A ty bardziej przeżywasz tę moją iotę niż ja, wyluzuj trochę ( ͡º ͜ʖ͡º) Myśle że przy kolejnej bańce coś tam zarobię na tym a jak nie to spoko xD. Ja nie dyskutuję z waszym bitcoinem