Wpis z mikrobloga

mam takiego iPhone 6 plus (leciutko wygięty jak każdy, ale serio lekko) no i są takie paski na ekranie. Co to może być? Taśma uszkodzona czy wtyczka może? Dotyk działa bez zarzutu.
I sprawa jest taka, że kupiłem go niecały rok temu na allegro jako NOWY (nie było żadnego info na aukcji o tym że jest powystawowy ani refabrykowany). Jak wpisuje jego imei na stronie apple żeby sprawdzić gwarancję, to wyskakuje mi "niepotwierdzona data zakupu". W każdym innym moim iPhone kupowanym normalnie w sklepie stacjonarnym jest informacja ze albo gwarancja jeszcze jest albo już nie ma. Ale zawsze wyskakuje POTWIERDZONA data zakupu. Tylko ten jest jakiś dziwny i był kupowany na allegro.
Myślicie, że to może być Frankenstein refabrykowany?

#iphone #smartfon
PrzemekLee - mam takiego iPhone 6 plus (leciutko wygięty jak każdy, ale serio lekko) ...

źródło: comment_tTsKrYGPxpURKioHA30tlRu6ApBravcu.jpg

Pobierz
  • 5
@PrzemekLee: raczej sam panel LCD siadł ale jak obudowa wygięta to możliwe że coś z płytą. Gniazdo samo z siebie raczej nikła szansa, są dość elastyczne, żeby gniazdo/wtyk robiło problem to wczet ktoś musiał ryć. Zerknij na mój profil jak interesuje cię co tam się psuję