Wpis z mikrobloga

@b0Ls:

na YT znajdziesz głównie osoby, które są znane z tego, ze są znane. Raczej mało, kiedy ktoś jest sensowny. Choć zapewne nie zrobią takie osoby krzywdy początkującym, bo jest szansa, ze posiadają elementarną wiedzę, jeśli mówią z sensem i faktami. Jednak im sławniejsza osoba tym bardziej by mi się czerwona lampka zapalała, że dostaniemy we współpracy gotowca.

Nvm chodzi o ksiażkę. A to nie wiem - nie czytałem.
@b0Ls: jak stworzył swój plan dla początkujących, to same hejty tu dostał, także mirko go nie lubią

ja tam nie przepadam za nim, nagrywa banały, o których powstało już mnóstwo materiałów

Według mnie nie warto, w internecie masz aż za dużo informacji na ten temat, bez problemu dowiesz się wszystkiego za darmo
via Android
  • 0
@MarianAlkoholik ogólnie to tak jakbym zbił tłuszcz i został przy wadze tak 75 kg było by ok, bo nie chciałbym robić z siebie kaleki. A co z białkiem w proszku i o tzw bca tym specyfiku przeciwko paleniu mięśni czy coś takiego?
@b0Ls: masuj normalnie, za lekki jesteś, zbudujesz więcej masy mięśniowej to w przyszłości sobie dotniesz, chociaż 75 kg to mało, zaczniesz ćwiczyć to będziesz chciał więcej, mięśnie też ważą ;)

Białko w proszku jest przydatne, jeśli ciężko jest ci wbić te 150 g białka z normalnego żarcia, to już musisz zacząć liczyć i zobaczysz jak to będzie wyglądać

bcaa to bzdura, nie kupuj tego, ten specyfik to też pewnie czarna magia,
@b0Ls używałem kfd i bulkpowders i były spoko, na pewno nie WK bo mają ceny z kosmosu

Przedtreningówki zależy, jak nie pijesz kawy czy energetyków, to być może wystarczy ci właśnie kawa albo Monster jakiś

Na siłowniach są zazwyczaj jakieś shoty przedtreningowe, możesz sobie protestować. Ja używam kofeiny w tabletkach od kfd i mi wystarcza
@b0Ls: Hmmm ja bym na twoim miejscu bym był roztropny w podjęciu decyzji kupna tego ebooka bądź jakkolwiek każdego nowopowstającego ebooka. Bo każdy fit-celebryta czy fit-youtuber, będzie pisać e-książki. Pisali: Ortega, Majewscy i ich "Trening Życia", Pan Tomaszewski i jego Gladiator, Teraz Pan "Grzymski". Wspomniany autorzy tworzą swoje dzieła na podstawie swojego doświadczenia z odchudzaniem jak ćwiczeniami siłowymi. Muszę mieć dodatkowe źródło zarobku. Dam Ci radę - najlepiej spytaj u źródła,
IrytujacyTypek - @b0Ls: Hmmm ja bym na twoim miejscu bym był roztropny w podjęciu dec...

źródło: comment_JoUudzNXADEJjJFzaPWYyQhhRyErXv7V.jpg

Pobierz
@b0Ls nie

Tak BMR czy tam PPM po polsku z to Podstawowa Przemiana Materii, tzn. ilość kalorii potrzebna do tego abyś utrzymywał swoją wagę na stałym poziomie, żyjąc i nie wykonując żadnej aktywności fizycznej, leżysz w łóżku i nawet palcem nie ruszysz.

CPM to Całkowita Przemiana Materii, czyli PPM + aktywność, którą wykonujesz z własnej woli, poruszanie się, treningi, praca i wszystko inne, co pali kalorie.

Więęęęc, jak chcesz przytyć to ustalasz