Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z tego co wiem, mój niebieski ma taką męską tradycję, że w lutym zawsze wyjeżdża z kumplami na tydzień (chyba w góry). Takie męskie wyprawy, żyją w jaskiniach, jedzą suszoną wołowinę i chipsy, walczą z misiami, śpią bez piżam dzieląc się ciepłem, czy coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  A tak na serio, to on myśli że ja nie wiem, że te lutowe wyjazdy co rok, to nie są szkolenia, przeziębienia i dyżury, tylko męski tydzień. Pakować go nie będę, dorosły jest i wie najlepiej czego potrzebuje na taką wyprawę, ale co mogę mu dorzucić do plecaka, co ułatwi mu życie przez tydzień w trudnych warunkach i jednocześnie da mu do zrozumienia, że nie tylko nie mam nic przeciwko tym wyjazdom (jego eks podobno robiła straszne cyrki o to), ale cieszy mnie też że jeżdżą taką paczką?
  #zwiazki #niebieskiepaski #mezczyznigor #pytanie #pytaniedoeksperta #zima #gory #bezpieczenstwo #niebieskipasek #snieg #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (229)

 • avatar

  No i cały mikroblog już zalany tekstami, że Owsiak wszystko ukartował, że to cwaniak, Goebbels, że to wszystko było po to by wywołać emocje, że ludzie mają w Polsce sprane mózgi jak w Korei Pln. Ci sami ludzi w innych postach piszą, że nie ma żadnej nagonki na niego ani żadnej mowy nienawiści. Jednak te wszytskie stereotypy o Polakach pełnych zawiści i zazdrości to najzwyklejsza prawda.

  Nawet tak fajną rzecz jak WOSP potraficie obsmarowac gównem i zrównać z ziemią, przyrównać do totalitaryzmów. Smutne.

  #adamowicz #wosp #bekazprawakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • odpowiedzi (21)