Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: też miałem nadzieję że to będzie krótka odskocznia od tematu, może przerwa na zimę.
Ale tamte tematu już nie wrócą. A nawet jeśli to mi ciężko będzie się oglądać wiedząc co teraz Jacek odwala.
@gumpa_bobi: Zaczął zbiórki dla bezdomnych. Zebrał ponad 40k. Jego pomoc wygląda tak że jak idzie do sklepu żeby kupić tym osobą które wspiera(bo aktualnie to nie tylko bezdomni) to zamiast pomyśleć i kupić rzeczy które starczą im na dłużej zapewnią jedzenie itd. To kupują ptasie mleczko, czipsy słodycze i inne takie rzeczy.

Daje kasę bezdomnym alkoholikom, potem tłumaczy się że nie widział że alkoholik wyda wszystko na alkohol gdzie w październiku
@carving85: hehe w 4 lata odłożył milion złotych bo mówił, że ma oszczędności na 10 lat i wspominał, że przy obecnych wydatkach to właśnie tyle. Chwilę potem zaczął gadać, że kasę odłożył jak handlował w Azji ale to dlaczego mając milion na koncie został tylko z torebką na ulicy bez domu? Nic tu się kupy nie trzyma.
kurde faktycznie niezły dzban z niego. Kreuje się na osobę która ma zasobny portfel i raczej jest ogarnięty pod kątem gospodarowania pieniędzmi, tymczasem odwala takie akcje.


@carving85: @gumpa_bobi: Ogólnie to ciężko stwierdzić. Od jakiegoś miesiąca trwa jednocześnie zmasowany atak na jego osobę. I można typa lubić lub nie ale wygląda to trochę podejrzanie. Szczególnie, że jak oglądałeś jego niektóre całe materiały, które zawierają mają zawierać rzekome dowody na to, że
@Kryspin013: Tak jak napisałem we wcześniejszym wpisie, rzeczy które są pokazywane na jego filmikach, jego pomoc a raczej szkodzenie tym ludziom. To dla mnie wystarczy żeby nie wpłacić nawet 1 zł na jego zbiórki i żeby zniechęcić mnie całkiem do oglądania jego filmów nawet jak wróci do poprzedniego contentu.

Cała reszta rzeczy nie potwierdzonych to jest tylko dodatek.
To dla mnie wystarczy żeby nie wpłacić nawet 1 zł na jego zbiórki


@carving85: Dla mnie też. Ale to co się obecnie #!$%@? na wykopie a wcześniej masowo się #!$%@?ło na youtube to nie jest zbyt obiektywne. Wyglądało jakby nagle ktoś chciał nagle go zniszczyć a część dzbanów przyłączyła się do pracy za darmo.

Część rzeczy ne da się zweryfikować ale jak zaczniesz weryfikować nawet te proste rzeczy z komentarzy to
@Kryspin013: no część rzeczy to bzdury totalne.
Tylko problem że jacek zaczyna coraz bardziej się mieszać więc widać że sporo z tych rzeczy to prawda i przez to że się miesza w odpowiedziach to potęguje teorie spiskowe.
no część rzeczy to bzdury totalne.


@carving85: I do tego biję, mam wrażenie, że nawet nie część a większość. Sztucznie podbija się szum informacyjny wokół jego kanału. Więc zamiast wydawać wyrok już teraz wolę chyba rozsądne i bezpieczniejsze podejście. Po pierwsze nie wspierać inicjatyw, które mi się nie podobają oraz stać z boku i nie wydawać naciąganych opinii. A "teorie spiskowe" to w zasadzie z definicji można sobie w dupę wsadzić
W 2014? chyba mówił że został tylko z torebką na ulicy bez domu. A teraz niby żyje z oszczędności i nigdzie nie pracuje.


@carving85: Podobno żyje z emerytury i drobnych biznesów.

No i częściowo zaczynam rozumieć skąd te napady na typa. Część osób sztucznie kręci aferę dla wyświetleń i dla zarobków. Zwróć uwagę, że dużo tuberów zaczęło go komentować w ostatnim czasie. Do tego kilka osób założyła konkurencyjne grupki związane z
@Kryspin013: No to sam mówi różne rzeczy. Bo na którymś filmie mówi że to oszczędności i nie musi pracować.

Co do innych youtubetów oni doszli dużo później niż zarzuty o jacku.
A inne zbiórki bo gdyby nie one adam nadal mieszkałby w piwnicy.

Problem polega na tym że po stronie jacka jest tylko jacek i on odpowiada za swoje błędy, Druga strona no tutaj jest wiele osób i każda odpowiada za
No to sam mówi różne rzeczy. Bo na którymś filmie mówi że to oszczędności i nie musi pracować.


@carving85: Na tym filmie mówił o emeryturze, oszczędnościach i biznesie. Zarówno tych które prowadzi jak i zamierza prowadzić - czyli jakieś kursy online. To wszystko było zawarte w jednym filmie pod tytułem "z czego żyję czy coś takiego".

Co do innych youtubetów oni doszli dużo później niż zarzuty o jacku.


Nom doszli jakoś
@Kryspin013:

Na tym filmie mówił o emeryturze, oszczędnościach i biznesie. Zarówno tych które prowadzi jak i zamierza prowadzić - czyli jakieś kursy online. To wszystko było zawarte w jednym filmie pod tytułem "z czego żyję czy coś takiego".


Teraz to nie znajdę ale był inny film w którym mówił że żyje tylko z oszczędności ¯\_(ツ)_/¯ sam chyba nie wie z czego żyje. (po pracy może poszukam tego filmiku)

Teraz nie mieszka?