•  
  mat_91

  +51

  Siedzę tak sobie już jakiś czas na tych patostrimerskich tagach i muszę przyznać, że z biegiem czasu poziom drastycznie spadł.
  Ludzie dalej wierzą w ustawiane dymy na U2, są święcie przekonani że Gruby zgarniając taką pengę na każdym streamie jeszcze nie kupił kwadratu dla całej familii i wynajmuje jakiś hotel a Gohe i Jace trzyma w melinie z wybitą szybą.

  Nagle po jakiejś smiesznej gali stworzył się tu jakiś dziwny fanklub tego spierdolixa z białegostoku bez kontentu i bez dymów. Kurwa, na tagu patostreamy zaczęto blokować dymy i propsować typa, który od ponad roku głośno mówi o tym, że nie jest patostreamerem i odcina się od tego środowiska.
  Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°) 13 to letnie łokietniki w bluzach "team rafonix" to największy rak społeczny, chciałbym ich zobaczyć za 5 lat jak trochę podrosną i ogarną jaką spierdoline propsowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W ogóle ta gala to też pokaz niedorozwinięcia niektórych tagowiczów, przed pierwsza galą nikt tu nawet nie myślał o kupnie PPV, przed drugą galą Wojtek "Lestlim" Golla kilka razy pogroził jakimiś pisemkami bez pokrycia i nagle wieksza część uczestników tego tagu ochoczo nawoływała do dotowania tej szopki (zorganizowanej za hajs Vanessy) poprzez zakup PPV.

  Coś wam podpowiem, bo U2 oglądam od samego początku, był taki moment, grubo ponad rok temu, że Goha mówiła stanowczo NIE temu, co się działo na melinie, bardzo ostre pociski leciały w donacjach i już psychicznie nie mogła tego zdzierżyć, strumyk szybko się zakończył a niedługo później Goha z Garbatym sami podkręcali dymy.
  Nie trudno się domyśleć, że właśnie wtedy zostalo uświadomieni o co chodzi w tym biznesie, że kasa leci nie jak Daniel robi taniec kurczaka (xD) ale jak Goha siedzi sama na kanapie a w tle lecą hurtem wyzwiska za 3zł. Po prostu jeśli chcą zarobić to muszą się upodlić.
  Ale w dorosłym życiu to normalne, ilu ludzi liżę dupę kierownikowi/szefowi aby mieć z tego benefity, to podobny schemat.

  Przykro mi się patrzy jak ludzie spuszczają się nad tym obecnym teatrzykiem.
  Ostatnie prawdziwe dymy dał nam Rafatus, nigdy nie przepadalem za nim bo uważałem, że za bardzo leci po bandzie, ale z perspektywy czasu muszę oddać mu i Marlence hołd.

  To takie moje wieczorne przemyślenia na temat obecnej kondycji, a właściwie upadku patologii w internecie. Oczywiście zapraszam do dyskusji, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami wszystkich, poza łokietnikami.

  prawdziwych patostreamerów już nie ma
  Jak śpiewała Maryla Rodowicz...

  #patostreamy #rafonix #danielmagical #rafatus #famemma