Wpis z mikrobloga

Czytając wpisy i komentarze dotyczące związków czy zawierania znajomości przez tinder czy inne gównoportale dochodzę do bardzo smutnych wniosków że ludzie są #!$%@? tak bardzo że aż trudno mi w to uwierzyć. Nie ważne czy to chodzi i różowe czy niebieskie paski, coś kurła nie pykło i albo te aplikacje przyciągają dziwne osoby albo młode pokolenie ma srogo pod górkę w tym temacie. Nie chcę tu zabrzmieć jak stary dziad czy nosacz i opowiadać jak to drzewiej bywało lepiej, ale naprawdę te wymagania z dupy, grymaszenie jakby przeglądali katalog IKEI, to jest chore. I niestety ludzie spod tagu #przegryw mają sporo racji choć sami też dają się wciągać w to bagno.
#oswiadczeniezdupy #tinder #zwiazki
  • 13
@gupilogin: Z perspektywy faceta powiem że niektórym facetom jest trudniej bo oczekiwania kobiet wzrosły do takich rozmiarów w których bardzo przeciętna kobieta woli być samotna niż związać się z przeciętnym facetem.

Dlaczego tak wiele więc samotnych kobiet?

Bo im też wcale nie jest łatwo wybrać tego najlepszego dla siebie kiedy z każdej strony ktoś się dobija.
Widać to po zakupach w sklepie gdzie kobieta nie może się zdecydować które buty weźmie
@Wiosennypowiew: wydaje mi się że masz całkowitą rację. Kiedyś wszystko było przypadkowe i trzeba było "łapać okazję" a nie wybrzydzać. Oczywiście atrakcyjne kobiety miały wianuszek adoratorów ale to i tak nic w porównaniu z tym co jest dzisiaj, a te nieco mniej atrakcyjne szare myszki łączyły się ze zwykłymi gośćmi nie czekając na chada i jakoś się żyło. Ciekawe ile taki stan przejściowy może potrwać.
@gupilogin: Była mniejsza świadomość co najwyżej każdy mniej więcej wiedział na czym stoi i jednak to społeczeństwo było na podobnym poziomie czyli nikt nic nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe ile taki stan przejściowy może potrwać.


Kiedyś to wszystko #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Traktowanie drugiego człowieka jak przedmiot nie może się skończyć dobrze.


@AKFobia: różowe zaczęły ( ͡° ͜
@AKFobia: różowe zaczęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wiosennypowiew:

Nie do końca się zgodzę. Ja to pamiętam jak dziewczęta marzyły o szczerej miłości, a chłopaki o poruchaniu i patrzyli na laski jak na świeże mięsko. Teraz liczy się lans i internetowy splendor, czyli rzeczy które nie mają tak naprawdę większej wartości po za sztucznym stymulowaniem naszego ego. Dlatego ludzie mają do siebie coraz to bardziej bardziej abstrakcyjne
Ja to pamiętam jak dziewczęta marzyły o szczerej miłości,

@AKFobia: Kiedy tak niby było bo nie pamiętam? W romantyzmie ? A może w dwudziestoleciu międzywojennym? A może w latach 80, 90 ?
Nie przypominam sobie żadnego absolutnie żadnego dzieła z tych okresów w którym kobieta zachowywałaby się romantycznie w inny sposób niż zapalenie świec przy łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobiety lubią za to romantyczne filmy, książki