•  

5910400 - 1500 = 5908900

Uff, nareszcie koniec przerwy świątecznej – dzieci wracają na zajęcia a ja na basen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dzisiaj dość się spóźniłem - syn zaczął praktycznie o czasie, ale ja wszedłem do wody dopiero 10 minut po czasie. Myślałem, że się ledwo wyrobię z 1000m, bo na jedynym wolnym torze było już 6 osób a ja byłem jakiś zmęczony - ale jak już ruszyłem, to poszło całkiem nieźle. Pierwsze 500m zrobiłem w 12 minut, do 1000 dobiłem po 25 bo jakoś zaczęliśmy sobie wzajemnie zawadzać z jednym gościem i postanowiłem trochę odczekać. Do końca zajęć zdążyłem jeszcze przepłynąć 10 basenów i na tym skończyłem mocniejszy trening. Potem już sobie razem na luzaka przedryfowaliśmy 4 baseny, aż padło sakramentalne "Tato popływaj a ja pójdę do jacuzzi" ( ͡º ͜ʖ͡º) więc już sobie kraulem myknąłem 6 basenów (w połowie musiałem raz zmienić na żabkę bo śmieciarka już się zbliżała) i na dzisiaj wystarczy. W domu wjechała pizza i piwko, więc rano na odpokutowanie pewnie wpadnie jakieś 12-14 km a jutro kolejnych 60 basenów, tym razem z młodszym synem ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Miłej nocy!

#plywajzwykopem #plywanie #ruszkrakow