Wpis z mikrobloga

straszną beke mam jak jakiś podrzędny youtuber, którego cały wkład w film, to #!$%@? przekserowanie innego filmiku z zagranicy czy śmiesznych tekstów z #!$%@? kwejka i zrobienie oczojebnej miniaturki ze strzałkami nazywa się TWÓRCĄ, nie no tak serio co oni tworzą w tych swoich wysrywach, bo zrobienie takiego gówna to 5 min pisania scenariusza na kiblu o ile w ogóle to robią i pocięcie swoich wypowiedzi w sony wegasie
a szkoda gadać szkoda strzępić ryja
Jswgecz5 - straszną beke mam jak jakiś podrzędny youtuber, którego cały wkład w film,...

źródło: comment_MhRYffpsjo9HT0LcEKu0RDp5FixRtOFv.jpg

Pobierz
  • 6
@Jswgecz5: polski jutjub nie był bogaty w dobrych artystów. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że ogółem YouTube obfituje w totalne beztalencie...
nie będę przytaczać przykładów, ale one man one jar idealnie obrazuje na jakim poziomie znajduje się pierwiastek reżyserski i całokształt...
@tukanprise: no nie wiem poza perełkami kręconymi na spontanie typu paweł jumper czy niezapomniana 18 nigdy nic oryginalnego na yt nie powstało nawet obiektywnie dobre filmiki typu piątek dakana były kserówką z dnia świra