Wpis z mikrobloga

@orzel90: To akurat fatalna sprawa. My z kolegą wykorzystywaliśmy to głównie do oszczędzania czasu. Nie mamy za bardzo jak codziennie jeździć, a dzięki temu robiliśmy 3 rajdy jednego wieczoru (zużywają wczorajszy, obecny i jutrzejszy pass) i mieliśmy na 3 dni spokój. Teraz pewnie będą przepadać, bo nieraz naprawdę przez 2 dni nie ma okazji by coś zrobić.
Również nie zrobi się dwóch special trejdów na raz, jak ktoś potrzebuje (a czasem
@Dryblas: Wiesz, to załatali bo bezpośrednio miało to wpływ na ich dochody. Ostatecznie nie jest w ich interesie aby ludzie mieli więcej passów za free czy coinsów. Teraz chcąc zrobić 15 rajdów na evencie trzeba będzie użyć 10 premium passów. Co do bugów to powoli je łatają, ale trzeba też zauważyć, że w całej tej długiej liście nie ma nic krytycznego. W każdym razie większości nie byłem nawet świadom a niektórych
@mlodyapollo: Dokładnie, dzięki trikiem ze strefami osoby mające mniej czasu mogły sobie lepiej zorganizować grę i nie tracić free passów.
Ja miałem ostatnio taki schemat, że robiłem raidy tylko 2 razy w tygodniu i nie traciłem żadnego darmowego passa. 4 raidy w niedzielę około południa (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) i 3 raidy w środę po południu (wtorek, środa, czwartek).
@MrXavery: jest. Tak samo jak np. wykluwanie jajek jadąc autobusem/samochodem za pomocą wygaszania ekranu na ok. 6 min. Chociaż nie wiem czy po wprowadzeniu Adventure Sync dalej to działa bo już mi nie potrzebne.