•  

  Tylko #lublin #lubelskie :)

  Może tym razem postanowienie noworoczne nie będzie tylko noworoczne, ale całowieloroczne?

  Zapraszam na całkowicie darmowy, profesjonalny trening nauczający podstawowych ćwiczeń na #silownia w najbliższą sobotę (2019-01-12), który poprowadzę ja :-)

  Miejsce: CityFit Lublin (klub oferuje darmowe wejście dla każdego w każdą 2. sobotę miesiąca), godzina wstępnie 11:00 i/lub 13:00.
  Potrzebne są tylko: koszulka, spodenki, buty na zmianę, woda, ręcznik.

  Oferta skierowana jest dla wszystkich osób spełniających poniższe:
  - Brak przeciwwskazań cd. uczestnictwa w zajęciach ruchowych;
  - Preferowany wiek 16-49, płeć dowolna;
  - Początkujący (brak doświadczenia lub małe do średniego doświadczenia w ćwiczeniach).

  Czego można się spodziewać?
  - Omówienie i wyjaśnienie podstawowych zasad ćwiczeń
  - Omówienie i wyjaśnienie kompleksowej rozgrzewki
  - Podstawy związane z poprawą sprawności i sylwetki
  - Podstawowe ćwiczenia: przysiad ze sztangą, martwy ciąg, wyciskanie leżąc i stojąc, wiosłowanie sztangą, przyciąganie drążka (oraz oczywiście rozpiętki na maszynie Szmita ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  - Jeśli grupa zgodnie zechce to część/większość czasu mogę poświęcić na trening w domowych warunkach (pokaz i omówienie ćwiczeń + propozycje planu)

  Pozostałe informacje:
  - Limit osób: 3, decyduje kolejność zgłoszeń
  - Inicjatywa jest całkowicie prywatna;
  - Jeśli ktoś nie chce abym mógł go/ją powiązać z kontem z wykopu proszę napisać bezpośrednio na facebooka/maila/dzwonić, dane dostępne w moim profilu -> na mojej stronie www/facebooku. W przypadku napisania tutaj na PW także gwarantuję prywatność;
  - W przypadku zmiany przez klub dnia otwartego zajęcia również zostaną przesunięte

  #zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy #fitness #odchudzanie

  źródło: i.imgur.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Duża część osób w #pracbaza ma dziewczyny / żony, często z nimi dzieci, a przez godzinę potrafią rozmawiać którą z koleżanek z pracy by ruchali

  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  #logikaniebieskichpaskow

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

  pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

  ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii

  No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.

  pokaż spoiler Post nie ma na celu obrażać autorki wpisu, tylko durne zachowanie i dziecinne podejście. Wszelkie wysrywy od gimbusków lubujących się w tagu ''p0lka'' itp będą reportowane, a komentarze będę usuwać.


  #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (271)

 • avatar

  Dziękuję pan Rumun za prawilne ośmieszanie tego cyrku z SMSami xD

  #ibmgate #dildoibm #heheszki

  odpowiedzi (7)