Wpis z mikrobloga

fuuuuuuuuuuuuuu, posypały mi się wszystkie ładunki wyjazdowe, nie ma ktoś z Was czegoś żeby uciec na zachód? (Docelowo interesuje mnie Francja)

Bus DMC 3.5t, 10ep, 4.85x2.2x2.5, bez windy. Załadunek bok/tył, firanka

Jeden wolny od dziś - cała Polska w zasadzie, ale jest w Warszawie, dwa kolejne od przyszłego tygodnia. Jak patrzę np. na transa, to aż odechciewa się samochód odpalać :) Może macie jakieś wyloty lub któremuś z tutaj obecnych przewoźników zależy na zapewnieniu ciągłości współpracy z jakąś firmą, a sam nie ma mocy przerobowej i mogę jeden kurs przejąć? tak, mirko to desperacja, ale już mi wszystko jedno gdzie szukam :D
#bekaztransa #transport #spedycja
  • 9
@xspeditor: ależ ja właśnie w tych kategoriach to postrzegam. Może nie wyraziłem się zbyt dobrze, ale mam dogranych kilka fajnych zleceń np. we Francji, a anulowany został mój wyjazd z Polski. Z drugiej strony mając w tym momencie do dyspozycji transa, to aż się przeraziłem jakie ładunki i stawki latają. Dawno nie byłem do tego zmuszony, stąd pojawiło się słowo 'uciec'.
@xspeditor: miałem na jutro ładunek do wysłania, w sumie na solo 7,6m około 4 ton, pod holenderską granicę. Zleciłem to koleżance i ceny jakie latały to kosmos :D normalnie za tyle 13,6m idzie na zachód z tonami :D
Miałem trochę problemów w pracy i brak czasu żeby samemu szukać, ale z ciekawości wrzuciłbym na transa i zobaczył za ile "psiewoźnicy" pojadą. podejrzewam, że stawka 0,6e/km to by była drożyzna jak cholera,