Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozekPoland: robiłem format windy zaktualizowanej z 7 na 10 bo coś się z dll #!$%@?ło i były konflikty
Po reinstalacji dwa dni próbowałem doprowadzić system do jako takiego stanu, bo ani drugiego dysku nie łapało i co chwila odłączało ekran
takie trochę w stylu: "masz chore dziecko? #!$%@? je na śmietnik i zrób nowe"

...mimo, że miało tylko katar


@kretoslaw25986: Jeśli katar stanowi kluczowy problem, a następne nie będzie go miało to przecież całkiem niezły pomysł!
@RozekPoland: kto normalny w czasach dostępu do programów robiących obraz systemu robi format jak coś nie działa? To tak jakby burzyć dom żeby wyremontować kuchnię. Dysk się formatuje raz, jak się go montuje do komputera i stawia system.
@europa: Proszę pana, bardzo chętnie zapoznał bym się z owymi programami czy mógłby mi pan podać jakieś konkrety czy nie ma pan obecnie czasu by mi odpowiedzieć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przetor: a proszę uprzejmie. Polecam choćby Hiren's BootCD. Jest tam kilka różnych narzędzi do backupu zarówno pod Win (wraz z bootowalną wersją XP i Win7) jak i pod Linuxa oraz masa innych bardzo przydatnych narzędzi. Ja najczęściej korzystam z wersji Hiren's Boot DVD 15.2 Restored Edition (wersja rozszerzona) zainstalujesz ją na pendrive np. za pomocą Rufusa.