Wpis z mikrobloga

kurła szybkie pytanie odnośnie stylizacji brody. Na wstępie zaznaczne, że mój zarost nie jest obfity, właściwie broda rośnie mi tylko pod szczęką, policzki mam łyse. Tu mam pytanie wystylizowanie brody na kozią bródkę a później splecienie jej w warkocza albo dreda obiektywnie spoko wygląda? Już postanowiłem, że tak zrobię więc pisanie o kucach mam głęboko w poważaniu, chciałbym aby mirko w końcu mi się do czegoś przydało. #wlosy #broda #warkocze #dready #pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Psajkoman: jak masz gęsty spód to jasne

ja mam ten sam problem - ale mam prostą brodę a boki wygolone.

najgorsze co może być to kozia bródka - warkocz jest spoko - ale musi być gruby a nie cienki niczym sik pająka
@ppiasq: dzięki każda opinia się liczy
@Niestelrooy: długo siedze na mirko i tak się zżyłem, że najpierw musiałem zapytać na mirko ¯_(ツ)_/¯
@xXx_perun_xXx: właśnie matka natura nie obdarzyła za bardzo gęstym zarostem, starszy oraz bracia również takego nie posiadają, nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić czy to będzie w miarę ładny warkocz czy jednak sik pająka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Psajkoman: mnie się warkocz podoba, tylko trzymaj te policzki dobrze wygolone, bo jak jest tak niechlujnie, że kilka dni nie golone i placki + warkocz to wygląda trochę fujka. No i ten warkocz to trzeba raz na jakiś rozpleść, umyć i odżywić włosy i zapleść znów, bo taka skołtuniona odrośnięta broda przy twarzy i odrośnięty sklejony warkocz też dobrze nie wyglądają.