Wpis z mikrobloga

miruny dostałem 1000zł na nowy telefon do pracy. Mało się znam na fonach więc może ktoś doradzi? Może byc troche tańszy XD. Ode mnie dodam, że chciałbym telefon do 6 cali maks oraz żeby miał dośc wytrzymała baterie.
Wymogi tylko od nich takie, że musi być kupiony w sklepie typu mediaexpert czy tam inny media markt euro agd usb bdsm. Obojętnie czy to jakis android czy inne iosy choć pewnie dobry telefon do 1000zł to typu xiaomi czy inny huawei Dzieki za pomoc!

#telefony #xiaomi #huawei #android #ios #elektronika #pytanie #pytanie #pytaniedoeksperta #technologia
  • 25
@Gr888: w W10 też pchają nikomu niepotrzebne gówno, w sumie w większości distro też ¯\_(ツ)_/¯ - a touchwiz zły nei jest, były testy tego xiaomi na czystym androidzie i potrafił bardziej mulić/być mniej wydajny niż phone z nakładkami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Student_AWAS: ale jakbyś miał dwa identyczne telefony jeden z czystym andkiem a drugi z nakładka Samsunga to wiadomo że czysty>nakładka. Bez sensu jest porównywać dwa różne modele. To tak jakbyś chciał porównać rower do motocykla
@Gr888: Masz np tutaj, co prwada 2013, ale touchwiz ogólnie jest bardziej "repsonsywny" i ogólnie szybszy. Sam się zdziwiłem z takiego obrotu sprawy, ale tak po prostu jest. Samasung ma delikatnie dłuższy boottime, ale minimalnie.
S.....S - @Gr888: Masz np tutaj, co prwada 2013, ale touchwiz ogólnie jest bardziej "...
@Gr888: jeden rabin powie tak, drugi powie nie ¯\_(ツ)_/¯ ja mam już któryś z kolei telefon Samsunga i bardzo spoko, a trochę go używam. Porównanie miałem z innymi i od np Xiaomi odrzuca mnie już ekran.