Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Miałem kolizje z pijanym kierowca.

  Sytuacja miała miejsce w ostatnia niedziele. Piękna pogoda. Zaparkowałem samochód na parkingu i poszedłem załatwić kilka spraw na mieście. Po powrocie na parking zauważyłem ze obok mnie stoi już inny samochód. Wsiadam i odpalam mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samochód obok zaczyna się wycofywać. Składa się na 20 razy i nie może wyjechać. Myśle - kobieta. Nagle słyszę tylko szelest i tarcia blach. Wychodzę z samochodu i idę do kierowcy obok żeby powiedzieć co pan robisz? Pukam w okno. Brak reakcji. Otwieram drzwi. Moim oczom ukazał się sebix lvl ~25. Łysy, dresik, twarz nie skażona myślą. Już wiedziałem ze będzie problematycznie. Było czuć od niego alkohol. Typ ledwo siedział w fotelu.
  Podszedł jego kolega z którym razem przyjechał co się okazało. Ten do niego ze co on zrobił. Przecież mówił mu ze ma nie jechać i zostawić ten samochód. Sebix mówi ze on się będzie wycofywał, żeby się odkleić. Zanim zareagowałem już jechał. Podbiegłem i wyjąłem mu kluczyki ze stacyjki.

  Panowie zaproponowali ugodę. No ale bez przesady. Dzwonię na bagiety. W tym momencie kolega sebixa odwrócił sie i odszedł. W oczekiwaniu sebix próbował wyczyścić rysy przy czym wywalił się na twarz koło 10 razy bo był w takim stanie. Zgłoszenie przyjęte. Kazali czekać. Mija 10min, mija 15min, mija 20min. Dzwonię raz jeszcze. Informuje ze kierowca jest pijany i boje się ze po prostu odejdzie. Mieszkał obok w kamienicy jak się później okazało. Pato kamienicy. 112 poinformowało mnie ze nie mieli zaznaczone ze kierowca jest pijany i ze już dzwonią do dyspozytora. Mija minuta. Dzwoni dyspozytor ze jadą do mnie 2 radiowozy na sygnałach. Poinformował tez żeby ciagle patrzeć na sebixa i nie spuszczac go z oczu. Podobno dużo pijanych kierowców próbuje się czegoś napić i powiedzieć ze w czasie kolizji/wypadku nie byli pijani tylko napili się później ze stresu. Trzeba jechać na krew a z tym jest dużo formalności i czas żeby trochę alko we krwi zeszło. Po 3 min już ich słychać. Wjeżdżają na parking.

  Wychodzi dwóch policjantów średniej postury, żeby nie powiedzieć ze słabej. Nie spodziewałem się tego co się wydarzy. Bez dzień dobry, bez słowa podchodzą do sebixa. Biorą go i rzucają na maskę. Przeszukują i skuwają. Stałem metr od tego i byłem zaskoczony ze to tak wyglada. Zapakowali go do radiowozu. Po 3 min wychodzi policjant i ja dmucham. Informuje ze sprawca jest pijany. 4 policjantów robi oględziny, spisuje wszystko i robi rysunki.

  W międzyczasie przyszła narzeczona sebixa z bombelkiem, tesciowa i jakaś kobieta. Zaczęły na niego krzyczeć, ze miał nie jeździć po alkoholu. Ze nie stał tutaj 10min temu bo szły tedy i go nie było. Wypalili przez 15min chyba z 2 paczki fajek we 4. Narzeczona poszła po matkę sebixa. Wszyscy mieszkają w jednej kamieniarze. Widziałem ze tylko się kłócą na placu. Inba lvl9000.

  Wracając. Wsiadam do samochodu, spisali moje zeznania, przeczytali itp. Sebixa zabrali na dołek. Cała akcja trwała około 2h. Dostałem informacje ze może jeszcze przyjedzie prokurator. Na szczęście się nie pojawił. Powiedzieli ze może będą się jeszcze ze mną kontaktować. Odjechałem do domu.

  Wczoraj koło południa telefon. Komisariat. Funkcjonariusz mówi ze muszę przyjechać na komendę i złożyć dodatkowe zeznania. Okazało się ze widział całe nagranie i ze kolizja miała miejsce na terenie który nie jest droga publiczna. W notatce sporządzonej na miejscu kolizji zabrakło kilku rzeczy. Przede wszystkim jednej. Jeżeli miało to miejsce na terenie poza droga publiczna to muszę powiedzieć ze sytuacja ta zagrażała mojemu życiu bądź zdrowiu. W przeciwnym wypadku oni nie mogą mu nic zrobić.
  Nie ważne ze nie stali wcześniej tam i jest to na kamerach. Nie ważne ze są zeznania ze tyle co tutaj przyjechali. Funkcjonariusz powiedział mi ze jeżeli uznam ze to stworzyło dla mnie zagrożenie to będzie mógł wystąpić z innego paragrafu?

  W przyszły piątek umówiłem się na złożenie dodatkowych zeznań. Później pewnie prokuratura i sąd. Ale to się okaże.

  #policja #wypadek #kolizja #bagiety #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  No i zajebiscie, 4 lata poszly się jebać. Patrzcie co znalazłem w szafie mojego różowego. Ja jej tego nie kupowałem. Zapytałem czy słyszała kiedyś o "Hitachi magic wand" to udaje głupia. Myślicie, że bolec na boku jej to kupił? Jak tu zaufać kobietom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #seks #rozowepaski #zwiazki

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Wkurwia mnie trochę to co czasami słyszę na spacerach z moim psem rasy #beagle

  "A to takie głupiutkie pieski, ale ładne chociaż"
  "Zobacz jak się cieszy do Burka, no wariat jakiś ten pies"
  "A co on tam wącha"

  Po pierwsze psy tej rasy są bardzo inteligentne. Problem polega na tym jak ludzie postrzegają inteligencję psów. Poproś takiego blabladora żeby przyniósł ci coś z kuchni to ci przyniesie, good boi. Ale proszę nie wymagajcie tego samego od psa który przez setki lat był szkolony do tropienia lisów, przynoszenia ustrzelonych kaczek (pamiętacie Duck Hunt na Pegasusie? To właśnie beagle się z was śmiał jak nie trafialiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) . Typowy beagle ucieknie z chaty przy pierwszej okazji. Zawsze potem wróci, ale jego nosa nie da się oszukać, jak coś wyczuje to leci na ślepo.

  Ja mam beagle'a już 8 lat i kilka razy mi uciekał gdzieś do lasu jak byłem na wsi u babci i wracał po kilku godzinach. Mieszka ze mną w mieście, ruchu ma sporo ale i tak za mało (dla tej rasy nie istnieje coś takiego jak za dużo ruchu), pływa żwawo w morzu choć na początku się bał wody, aportuje bez problemu w stylu przyniosłem ci kijek ale ci go nie dam bo znowu rzucisz xD

  Podsumowując - psy rasy beagle są niesłusznie uważane za psy mało inteligentne bo nie są zwykłymi psami domowymi, czy jakimiś owczarkami które miały za zadanie w przeszłości strzec domu czy stada owiec. Te psy były hodowane by podążać za swoim nosem gdzie węch poniesie. Mimo tego jako psy domowe spisują się świetnie jeśli poświęci im się w ciągu dnia odpowiednią ilość czasu (są bardzo atencyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Dodatkowo przez ponad 8 lat jak posiadam tego psa to dosłownie ani razu nie zawarczał nawet na innego psa czy obcą osobę. Ta rasa jest bardzo przyjazna, szczególnie dla dzieci, pies dokładnie wie że nie może skakać na malucha jak na dorosłe osoby, widzę różnicę kiedy bawi się ze mną a kiedy bawi się z małym synem sąsiadów. Tak czy siak beagle to zajebiste psy i tyle. #pies #psy
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

Advertisement