•  

  Oto kary za czwartą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Mugello:

  PRO:
  Sterk - 6pk
  Robertus - 1pk
  mateuszmazurek - 1pk
  misiu
  rally - DQ
  TheSznikers - DQ
  Mateusz Tyszkiewicz - 2pk
  Kimiz - 3pk
  Manux - 2pk
  Lotnik - 4pk
  Minio - 3pk
  Johny - 3pk

  SEMI:
  kinky - 5pk
  Abra - DQ + 1pk
  HitmanSon - 1pk
  Momnik - 2pk
  Szosti - 1pk
  DRN - 1pk
  Piotr Kaszyca - 1pk
  wmdphotography - 1pk
  SnoopPablo - 1pk
  Kobert Rubica - DQ
  zeet - 3pk
  Petrus - 2pk
  KUCMA19 - 2pk
  mataman - 1pk
  rudy - 1pk
  ----------------------
  Odwołania za R3
  Mateusz Mazurek - bez zmian
  ----------------------
  PK Łącznie:

  pokaż spoiler Abra - 3pk
  adu011 - 3pk
  almclox - 6pk
  B4RT_19 - 6pk
  Baster - 5pk
  BezlitosnaWydra - 1pk
  Cabajo - 1pk
  Cinek - 1pk
  dafir - 2pk
  Denan06 - 6pk
  Diego - 5pk
  DRN - 2pk
  fifa - 10pk
  Floszunio - 1pk
  fungfung - 2pk
  funt - 1pk
  gieteer - 4pk
  gozdagno - 6pk
  Haku - 1pk
  Heblo - 6pk
  HitmanSon - 2pk
  Inco - 2pk
  Jachu - 8pk
  Johny - 3pk
  kamciuu - 2pk
  Kilroy9 - 2pk
  kimiz - 5pk
  Kinky - 8pk
  kj5d - 2pk
  Kocur - 3pk
  KUCMA19 - 2pk
  KrzysiekGT - 1pk
  LKRISS - 2pk
  Lotnik - 10pk !!!!!!!!!!
  Lucjan Pruchnica - 2pk
  Manux - 6pk
  mataman - 1pk
  Mateush92 - 2pk
  mateusz mazurek - 2pk
  Mateusz Tyszkiewicz - 4pk
  Minio - 3pk
  mknbl - 8pk
  Mornik - 4pk
  Patjx - 1pk
  pawko - 1pk
  Petrus - 2pk
  piast - 2pk
  pimpeek - 2pk
  Piotr Kaszyca - 1pk
  Plupi - 1pk
  poziokat - 3pk
  Prorok - 4pk
  Qbx - 1pk
  r3pr3z3nt - 1pk
  retsam - 3pk
  Robertus - 4pk
  Rudy - 1pk
  Samko - 4pk
  Shalkyer - 3pk
  Slaweczek - 1pk
  SnoopPablo - 1pk
  Spayk - 3pk
  speeDKB - 2pk
  Sterk - 8pk
  Sumek - 1pk
  SZOLTYS - 2pk
  Szosti - 1pk
  T_H_E_MIKE - 2pk
  Tarec - 3pk
  TheSznikers - 2pk
  Turbo_ONE - 1pk
  Tycha - 1pk
  wmdphotography - 1pk
  Yonashoo - 2pk
  zeet - 4pk

  --------------------------------------------------------------------
  Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

  arkusz szczegółowy - KLIK
  --------------------------------------------------------------------
  #acleague

  •  

   @ACLeague: Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Żeby moje zachowanie mogło zostać uznane za „niesportowe” przede wszystkim powinno być umyślne i celowe, a takie nie było. Sam nie miewam perturbacji w grze podczas gdy inni wchodzą na serwer, więc skąd mógłbym wiedzieć, że moje zachowanie może być uciążliwe dla niektórych graczy? Nie jest to wspomniane ani w FAQ ani w regulaminie. Po drugie moje parokrotne dołączanie do serwera było spowodowane niskimi fpsami na starcie w wyścigu i problemami z CM. Takie problemy nie spotkały mnie podczas kwalfikacji ani prekwalfikacji. Po każdym moim wyjściu z serwera grzebałem w opcjach i wchodziłem ponownie aby sprawdzić czy coś się poprawiło a nie żeby utrudniać innym wyścig. Mogłem to sprawdzić tylko podczas wyścigu bo w jeździe offline i kwalfikacjach wszystko działało perfekcyjnie. Gdy uporałem się z problemem wyszedłem i nie wróciłem już ponownie. Gdybym chciał umyślnie przeszkadzać innym to wyjechałbym ponownie na tor – dublował DTMki oraz wymuszał dublowanie na grupie C. Więc jak mogę być karany i to aż 2pkt za coś co nie jest nigdzie opisane oraz nie miałem prawa o tym wiedzieć? Zrozumiałbym oficjalne ostrzeżenie ale nie punkty karne które w końcówce sezonu grają dużą rolę. Wiele osób przed wyścigiem restartuje grę i ponownie wchodzi na serwer i nikt o to nie ma pretensji a przecież po grupie C kwalfikacje zaczynają DTMki. Za niesportowe zachowanie uznałbym pisanie na czacie podczas kwalfikacji – powszechnie wiadomo, że jest to dekoncentrujące, wiele osób na kanale głosowym upominało piszących, a zdarza się notorycznie. Dlaczego wobec takich osób nie są wyciągane konsekwencje? Za niesportowe zachowanie można także uznać "back to pits" i dalszą jazdę. Abra (pozdrawiam! :)) po back to pits ścigał się cały wyścig, walczył z innymi, dublował a przecież jest to niezgodne z regulaminem i karane DQ. Wolałbym DQ a nie punkty karne.
   Dziękuję.

  •  

   @Manux: Ktoś cię za to zgłosił? XD No nieźle. Wchodzenie i wychodzenie było niesamowicie irytujące i nie wiedziałem podczas wyścigu po co to robisz. Jeśli za to dostałeś pk to dziwne, imo lepszym rozwiązaniem byłoby dopisanie do regulaminu odpowiedniej informacji i zostać na ostrzeżeniu.

   +: Manux
  •  

   @Hazzzzy: zgłosił mnie Kimiz. Nie jest w stanie objechać mnie na torze i widzę, że próbuje w inny sposób ;p

  •  

   @ACLeague: chciałbym dodać że punkty karne otrzymujemy za jazdę, za błędy w wyścigu, a ten skończył się dla mnie przed T1. Nalegam więc na anulowanie punktów karnych za to. Za głupie komentarze na discordzie które często są przejawem "niesportowego zachowania" - wyzywanie, smieszkowanie zamiast przeprosin z sytuacji w których zepsuło się komuś wyścig też będą punkty karne? Prowadzi to do patologii... Punkty karne zostawmy na incydenty.

  •  

   @Manux: Przez twoje ciągłe wchodzenie i wychodzenie nie tylko ja narzekałem, ale także inni ligowcy. Do tego Mugello był wyścigiem, na którym dość ciężko dubluje się DTM'y, a do tego trzeba było uważać na lagi wywołane przez wyżej wymienioną sytuację. Chociaż zgodzę się, że kara jaką dostałeś jest bardzo wysoka, liczyłem na jakieś ostrzeżenie i informację dla innych na przyszłość, więc proszę @ACLeague o usunięcie punktów karnych nałożonych na Manux'a, ale ostrzeżenia go, że kolejne takie zachowanie będzie karane.
   Pozdrawiam

   +: Hazzzzy
  •  

   @ACLeague: Proszę również o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji z MrPollmnn'em. Według mnie kara jest lekko przesadzona. Zawiniłem po całej linii, ale ta kolizja jest również wynikiem "wiosłowania" - jak ja to nazywam (lekkiego poruszania się przód tył) samochodów w AC. Do dojazdu do T1, MrPollman jechał swoją linią po wewnętrznej, a ja jako samochód szybszej grupy, chciałem go wyprzedzić po zewnętrznej. Podczas zmiany linii toru, doszło do nieszczęśliwego uderzenia w tył jego samochodu, po czym wyspinował. W tym wydarzeniu nie było żadnej celowości z mojej strony + na pewno sama gra nie pomogła, a myślę, że do całego zajścia by nie doszło gdyby nie wyżej wymieniony czynnik.
   Pozdrawiam

Gorące dyskusje ostatnie 12h