•  

Oto kary za czwartą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Mugello:

PRO:
    Sterk - 6pk
    Robertus - 1pk
    mateuszmazurek - 1pk
    misiu
    rally - DQ
    TheSznikers - DQ
    Mateusz Tyszkiewicz - 2pk
    Kimiz - 3pk
    Manux - 2pk
    Lotnik - 4pk
    Minio - 3pk
    Johny - 3pk

SEMI:
    kinky - 5pk
    Abra - DQ + 1pk
    HitmanSon - 1pk
    Momnik - 2pk
    Szosti - 1pk
    DRN - 1pk
    Piotr Kaszyca - 1pk
    wmdphotography - 1pk
    SnoopPablo - 1pk
    Kobert Rubica - DQ
    zeet - 3pk
    Petrus - 2pk
    KUCMA19 - 2pk
    mataman - 1pk
    rudy - 1pk
    ----------------------
    Odwołania za R3
    Mateusz Mazurek - bez zmian
    ----------------------
    PK Łącznie:

pokaż spoiler Abra - 3pk
    adu011 - 3pk
    almclox - 6pk
    B4RT_19 - 6pk
    Baster - 5pk
    BezlitosnaWydra - 1pk
    Cabajo - 1pk
    Cinek - 1pk
    dafir - 2pk
    Denan06 - 6pk
    Diego - 5pk
    DRN - 2pk
    fifa - 10pk
    Floszunio - 1pk
    fungfung - 2pk
    funt - 1pk
    gieteer - 4pk
    gozdagno - 6pk
    Haku - 1pk
    Heblo - 6pk
    HitmanSon - 2pk
    Inco - 2pk
    Jachu - 8pk
    Johny - 3pk
    kamciuu - 2pk
    Kilroy9 - 2pk
    kimiz - 5pk
    Kinky - 8pk
    kj5d - 2pk
    Kocur - 3pk
    KUCMA19 - 2pk
    KrzysiekGT - 1pk
    LKRISS - 2pk
    Lotnik - 10pk !!!!!!!!!!
    Lucjan Pruchnica - 2pk
    Manux - 6pk
    mataman - 1pk
    Mateush92 - 2pk
    mateusz mazurek - 2pk
    Mateusz Tyszkiewicz - 4pk
    Minio - 3pk
    mknbl - 8pk
    Mornik - 4pk
    Patjx - 1pk
    pawko - 1pk
    Petrus - 2pk
    piast - 2pk
    pimpeek - 2pk
    Piotr Kaszyca - 1pk
    Plupi - 1pk
    poziokat - 3pk
    Prorok - 4pk
    Qbx - 1pk
    r3pr3z3nt - 1pk
    retsam - 3pk
    Robertus - 4pk
    Rudy - 1pk
    Samko - 4pk
    Shalkyer - 3pk
    Slaweczek - 1pk
    SnoopPablo - 1pk
    Spayk - 3pk
    speeDKB - 2pk
    Sterk - 8pk
    Sumek - 1pk
    SZOLTYS - 2pk
    Szosti - 1pk
    T_H_E_MIKE - 2pk
    Tarec - 3pk
    TheSznikers - 2pk
    Turbo_ONE - 1pk
    Tycha - 1pk
    wmdphotography - 1pk
    Yonashoo - 2pk
    zeet - 4pk

--------------------------------------------------------------------
    Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
    --------------------------------------------------------------------
    #acleague

•  

@ACLeague: Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Żeby moje zachowanie mogło zostać uznane za „niesportowe” przede wszystkim powinno być umyślne i celowe, a takie nie było. Sam nie miewam perturbacji w grze podczas gdy inni wchodzą na serwer, więc skąd mógłbym wiedzieć, że moje zachowanie może być uciążliwe dla niektórych graczy? Nie jest to wspomniane ani w FAQ ani w regulaminie. Po drugie moje parokrotne dołączanie do serwera było spowodowane niskimi fpsami na starcie w wyścigu i problemami z CM. Takie problemy nie spotkały mnie podczas kwalfikacji ani prekwalfikacji. Po każdym moim wyjściu z serwera grzebałem w opcjach i wchodziłem ponownie aby sprawdzić czy coś się poprawiło a nie żeby utrudniać innym wyścig. Mogłem to sprawdzić tylko podczas wyścigu bo w jeździe offline i kwalfikacjach wszystko działało perfekcyjnie. Gdy uporałem się z problemem wyszedłem i nie wróciłem już ponownie. Gdybym chciał umyślnie przeszkadzać innym to wyjechałbym ponownie na tor – dublował DTMki oraz wymuszał dublowanie na grupie C. Więc jak mogę być karany i to aż 2pkt za coś co nie jest nigdzie opisane oraz nie miałem prawa o tym wiedzieć? Zrozumiałbym oficjalne ostrzeżenie ale nie punkty karne które w końcówce sezonu grają dużą rolę. Wiele osób przed wyścigiem restartuje grę i ponownie wchodzi na serwer i nikt o to nie ma pretensji a przecież po grupie C kwalfikacje zaczynają DTMki. Za niesportowe zachowanie uznałbym pisanie na czacie podczas kwalfikacji – powszechnie wiadomo, że jest to dekoncentrujące, wiele osób na kanale głosowym upominało piszących, a zdarza się notorycznie. Dlaczego wobec takich osób nie są wyciągane konsekwencje? Za niesportowe zachowanie można także uznać "back to pits" i dalszą jazdę. Abra (pozdrawiam! :)) po back to pits ścigał się cały wyścig, walczył z innymi, dublował a przecież jest to niezgodne z regulaminem i karane DQ. Wolałbym DQ a nie punkty karne.
      Dziękuję.

•  

@Manux: Ktoś cię za to zgłosił? XD No nieźle. Wchodzenie i wychodzenie było niesamowicie irytujące i nie wiedziałem podczas wyścigu po co to robisz. Jeśli za to dostałeś pk to dziwne, imo lepszym rozwiązaniem byłoby dopisanie do regulaminu odpowiedniej informacji i zostać na ostrzeżeniu.

+: Manux
    •  

@Hazzzzy: zgłosił mnie Kimiz. Nie jest w stanie objechać mnie na torze i widzę, że próbuje w inny sposób ;p

•  

@ACLeague: chciałbym dodać że punkty karne otrzymujemy za jazdę, za błędy w wyścigu, a ten skończył się dla mnie przed T1. Nalegam więc na anulowanie punktów karnych za to. Za głupie komentarze na discordzie które często są przejawem "niesportowego zachowania" - wyzywanie, smieszkowanie zamiast przeprosin z sytuacji w których zepsuło się komuś wyścig też będą punkty karne? Prowadzi to do patologii... Punkty karne zostawmy na incydenty.

•  

@Manux: Przez twoje ciągłe wchodzenie i wychodzenie nie tylko ja narzekałem, ale także inni ligowcy. Do tego Mugello był wyścigiem, na którym dość ciężko dubluje się DTM'y, a do tego trzeba było uważać na lagi wywołane przez wyżej wymienioną sytuację. Chociaż zgodzę się, że kara jaką dostałeś jest bardzo wysoka, liczyłem na jakieś ostrzeżenie i informację dla innych na przyszłość, więc proszę @ACLeague o usunięcie punktów karnych nałożonych na Manux'a, ale ostrzeżenia go, że kolejne takie zachowanie będzie karane.
      Pozdrawiam

+: Hazzzzy
    •  

@ACLeague: Proszę również o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji z MrPollmnn'em. Według mnie kara jest lekko przesadzona. Zawiniłem po całej linii, ale ta kolizja jest również wynikiem "wiosłowania" - jak ja to nazywam (lekkiego poruszania się przód tył) samochodów w AC. Do dojazdu do T1, MrPollman jechał swoją linią po wewnętrznej, a ja jako samochód szybszej grupy, chciałem go wyprzedzić po zewnętrznej. Podczas zmiany linii toru, doszło do nieszczęśliwego uderzenia w tył jego samochodu, po czym wyspinował. W tym wydarzeniu nie było żadnej celowości z mojej strony + na pewno sama gra nie pomogła, a myślę, że do całego zajścia by nie doszło gdyby nie wyżej wymieniony czynnik.
      Pozdrawiam

Gorące dyskusje ostatnie 12h