Wpis z mikrobloga

Dzień dobry lenie i nieudacznicy! Wszystkim #przegryw i #klaudiusz pragnę uświadomić, że wasz problem nie dotyczy tylko #p0lka czy #polki, wasz problem jest globalny. Żadna atrakcyjna kobieta w żadnym zakątku świata nie chce prowadzać się z przygłupem, nieudacznikiem, biedakiem z wieloma psychicznymi dysfunkcjami, nie mającym nic ciekawego do zaproponowania poza analizą własnego ego, masturbacją przy niepełnym wzwodzie i snuciu mitomańskich wizji „co by było gdyby”. W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Dziękuję że mogłem pomóc

#zwiazki
  • 14
Żadna atrakcyjna kobieta w żadnym zakątku świata


@wybitny_analityk: Tak się składa, że atrakcyjne kobiety z Tajlandii, Filipin i niektórych krajów Afryki są bardzo chętne przygarnąć sobie takiego przegrywa (byle pochodził z Europy). Tzn. pod względem wyglądu im taki nie przeszkadza, a czy charakteru też, to już nie wiem.
@wybitny_analityk: Od fotek dziewczyn, które do mnie pisały nie biła żadna nędza, desperacja czy chęć prostytuowania się. Były dobrze ubrane, odżywione i niczym nie odstawały w wizerunku od przeciętnej Europejki czy Amerykanki. Wiadomo, że sytuacja w ich kraju była jednak gorsza niż u nas (lub po prostu pociągało ich coś w białych ludziach), więc na pewno nie miały do końca szczerych intencji. Twoje uogólnianie we wpisie to jednak jeszcze większy syf,
@wybitny_analityk: czyli dotyczy to 70%?

70% of Men Aged 20-34 Are Not Married

Far too many young men have failed to make a normal progression into adult roles of responsibility and self-sufficiency, roles generally associated with marriage and fatherhood

The high percentage of bachelors means bleak prospects for millions of young women who dream about a wedding day that may never come.


http://cnsnews.com/news/article/barbara-hollingsworth/bachelor-nation-70-men-aged-20-34-are-not-married