Wpis z mikrobloga

#agd #zmywarka #kiciochpyta #allegro
Mirki i Mirabelki, ostatnim czasy odeszła od nas, a własicwie jej najważniejsza cześć czyli programator zmywarki... nie chce mi się z tym babrać, bo już ma swoje lata (6) więc pewnie producent specjalnie ją postarzył aby sie dało się naprawić... ale nie o tym... Stoje teraz przed wyborem zmywarki, chcę HotPoint Aristion... ogolnie myslalem o modelu Hotpoint-Ariston HKIO 3C21 C.

Podczas poszukiwań trafiłem na taką około 300-400 zł tanszą niż w innych sklepach
https://allegro.pl/oferta/zmywarka-do-zabudowy-hotpoint-ariston-hkio-3c21-c-7756706173
Jako że zmywarka i tak będzie zabudowana, to chyba te defekty nie powinny przeszkadzać? Jak sądzicie? Warto sie zainteresować taka z gwaranacja (12 miesiecy) czy dołozyć te 3-4 i kupić nówkę?
  • 17
Warto sie zainteresować taka z gwaranacja (12 miesiecy) czy


@golden87: a jakie sa warunki gwarancji? Interesuje Cie to w ogole? Gwarantuje ze bedzie dzialac a jak nie dziala to przynies mi ja na plecach do Warszawy. Akceptujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: Ok, chyba tez zaryzykuje, czy widzisz tam moze cos czego nie powinno brakowac w zmywarce, bo jest dopisek "W ofercie sprzedaży znajduje się wyłącznie to co jest widoczne na zdjęciach. " zeby sie nie okazalo ze bedzie brakowac jakis plastików które maja kosmos cene :/
@golden87: wiesz, tu masz roczną rękojmie od dużego sklepu. Na rękojmi jest tak, że koszt montażu i demontażu uszkodzonego towaru muszą Ci zwrócić. co najwyzej będziesz się z nimi pałował i będzie Ci zagracała kuchnię, ale kosztów dodatkowych nie powinieneś sobie tym narobić.